Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk Sayfa
a986421d176622ae711c1720ab91e533.gif
 
><font color="#3E3E3E"><font color="#3E3E3E"><font color="#3E3E3E"><b><font color="#3E3E3E"><font color="#3E3E3E"><font color="#3E3E3E"><font color="#3e3e3e"><font color="#3e3e3e"><font color="#3e3e3e"><font color="#3e3e3e"><font color="#333333"><font color="#333333"><u><font c
​OLUR
/b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b><
 
Uğur Karakullukçu: N'Diaye 5 milyon çok diyorlar, lan nereden bulacaksın, piyasada oyuncu yok. Sanki herkesi alabiliyorsun. Piyasa çok kötü.

:D
 
Uğur Karakullukçu: N'Diaye 5 milyon çok diyorlar, lan nereden bulacaksın, piyasada oyuncu yok. Sanki herkesi alabiliyorsun. Piyasa çok kötü.

:D
Bu adamı da başımıza futbol profesörü ettiniz. Piyasa orta saha dolu. O kadar lig, o kadar takım, o kadar oyuncu varken bula bula STSL'deki Osmanlı takımındaki ön liberoya 6.5 vermek neyin kafasıdır? Zaten bu Donk, Tolga gibi kazıklar da bu mantık yüzünden girdi bize.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt