Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 394 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forvet transferi olmazsa yönetimi istifaya davet ediyoruz dalga geçtiler resmen bizle 2 haftadır millet keyfinizi bekliyor çapsız yeteneksizler sizi defolun gidin

Bak bak yozgatlinin yaninda bi tane daha :) lan olm forvetsiz de sampiyon olucaz merak etmeyin kodumun kuslari ne varsa aktarin antuya N.K.F.V.A.S bunuda iletin :) cok egleniyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180831-213710.png
    Screenshot_20180831-213710.png
    223.8 KB · Görüntüleme: 236
zcTqeCjs_200x200.jpg

[/SANTRAFOR İÇİN TOTEM TADINDA]
MODESTEYE yazdığım şiiri son dklarda tekrar paylaşıyorum

GOLCUYE SİİR.
Antony modeste.
Golleri Yolla
yolla
Yolla golleri.
Deste Deste

Lanet olsun Burak trabzonda kaldı demek ki Love'u alamadık...Kesin sizin tepkiniz yüzünden yönetim korktu transferden vazgeçti şimdi mutlu musunuz? Hem forvetimiz olacaktı hem de beşiktaş çökecekti burak musallat olacaktı...Modeste kim ya ne başarısı var zannettiniz ki sizi ergenler Loveu engellersek fm tipi forvet gelecek al size forvet yönetim değil aysalcı yeni yetme sözde galatasaraylı özde fenerli taraftarlar suçlu bu hezimetten...

Bari tarıkı kovalım...
sen-ne-konusuyorsun-lan-degisik_696273.jpg

Kralsicki be, bende beğenmediğim berber de bu taktiği uyguluyorum

Bursaspor, Kamil Grosicki'ye ulaşamıyor. Oyuncu imza aşamasındayken 'Telefon konuşması yapacağım' diyerek ortadan kayboldu.

Trabzon as başkanı dediğimi teyitlemiş Love Galatatasaraya gitmeyince Burak kaldı demiş :) rezil oldu yine burak tweet atmış sanki kendisi istememeiş gibi trabzonda linç edilmemek için dansöz gibi kıvırmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt