Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 304 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

BPj60zfCIAMaObb.jpg:large

:lol:

arenada maçları sadece canlı izle topun oyunda olmadığı zamanlarda bak neler yapıyor hamit sen diyorsunya sadece çizgiye gidiyor alakası yok biraz farklı gozle bak şu olaya

Adamın alışık olduğu ortamdan mıdır maç seçmesinden midir nedir sürekli büyük maçlarda iyi oynuyor, ama şampiyonluğu diğer takımlara karşı oynanılan maçlar belirliyor

arenada maçları sadece canlı izle topun oyunda olmadığı zamanlarda bak neler yapıyor hamit sen diyorsunya sadece çizgiye gidiyor alakası yok biraz farklı gozle bak şu olaya

cl de iyiydide ligde hamiti savunacak bir taraf yok ayrıca hamitinde suçu yok adam kanat değilki kanatta birşeyler bekleyesin yapacağı çizgiye gidip adama kıçını dayayıp beklemek olur tabikide

hiç denendimi nerden biliyorsun olmayacağını, görüşüne saygım var ama dediğim gibi çoğu kişiye kalsa zaten,amrabatı postala hamiti postalı danny gönder, elmander bitmiş riera zaten hiç söylemiyom eboue surekli yerde:)

Valla hocam bence de Amrabatı postala, Danny i gönder, Elmander bitmiş, Riera yı zaten hiç söylemiyorum :) Hamit kalsın ama :D

bu sene kazım hamitten formayı alır hiç değilse kanat özellikleri taşıyor hamiti kanatta kullanmak ihtihar olur aynı emre ç yi sol açık kullanmak gibi orayada allahtan ermanı aldıkta bir nebze olsun emre ç yi sol açıkta görme riskimiz azaldı

chedjou haricinde geçen seneki kadrodan ne değişiklik oldu ki?gene sene içerisinde aynı kanat ve sol bek sıkıntısı yaşıcaz. Allah yardımcımız olsun..

Murat ben içerdeki her maçı canlı izliyorum. Yeminle Hamit e her açıdan baktım. 3-5 maç dışında bişey yok emin ol. İçerdeki maçlarda ezdiği toplardan yaptığı hatalardan en çok küfür yiyen o oldu.

Valla hocam bence de Amrabatı postala, Danny i gönder, Elmander bitmiş, Riera yı zaten hiç söylemiyorum :) Hamit kalsın ama :D
tamamda bu oyuncularla şampiyon olduk çeyrek final oynadık daha iyileri gelse fianl oynayıp kupayımı alıcaz:) belki takım bozulucak hiç kimse beğenmiyor kimseyi takmış herkes birilerine:) bende mesela burak yılmaza takığım:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt