Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N'Diaye için Osmanlıspor'a Stoke City 10 M €, West Ham ise 8 M €'luk resmi teklif yaptı. Galatasaray bu yüzden fiyat arttırdı. (BIP Spor)

böyle olsa Stoke a niye vermemisler

DANHIkVW0AA5atl.jpg

Ndiaye bir çok pozisyonda oynayabiliyor. Teknik ekibin önceliği orta sahanın ortası. Forvet arkasında ise öncelik Belhanda'da.

Evren Göz

Fernando yedekte oturmayacagina göre Selcuk sut edilecek

Tudor: "NDiaye'yi çok kritik bir noktada değerlendirmek istiyorum. Bize güç katacağına eminim. Bu transfer beni çok memnun etti." (NTV Spor)

:red:

Ulan bunlar simdi gercekten tepkilerden dolayi sol aciktan vazgecip ndiaye'yi on numarada kullanmasin belhandayi sola cekip

Volkan Sen dende vazgecmisler baksaniza halbuki suanda alabilecegimiz en iyi türk olurdu üstelik boservisi yok

Bazilarina gercekten yasinler selcuklar müstehak

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ndiaye bir çok pozisyonda oynayabiliyor. Teknik ekibin önceliği orta sahanın ortası. Forvet arkasında ise öncelik Belhanda'da.

Evren Göz

Fernando yedekte oturmayacagina göre Selcuk sut edilecek

Dostum gitmesi lazım zaten artık gerçekten zarar vermeye başladı.Tamam bir dönem iyi oynadı filan amennah ama nefret ettirmeden kendisinden daha fazla gitmesi hayrına olur.
Ama iş öyle bir hale geldiki kim gelirse gelsin selcuk gitmeyecek gibi insanları en çok bu darlıyor zaten.

Ulan bunlar simdi gercekten tepkilerden dolayi sol aciktan vazgecip ndiaye'yi on numarada kullanmasin belhandayi sola cekip

Volkan Sen dende vazgecmisler baksaniza halbuki suanda alabilecegimiz en iyi türk olurdu üstelik boservisi yok

Bazilarina gercekten yasinler selcuklar müstehak

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Abi ne volkan şeni ya yeterince çöp dolu takım hani ne bekleniyor o oyuncudan anlatırsanız öğrenmiş oluruz yasinden halllice bir adam yapmayın etmeyin.

yav al sneijderi geri at sola belhandayı defansada bas parayı al mangalayı zaten batacağız tudoruda gönder köyüne getir imparatoru çok zor işler değil bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt