Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'a gelmek için sürekli gol attı. Ve sezon boyu Galatasaray'da oynamanın büyük hayali olduğunu söyledi. Videoda attığı golde sevinmeyerek taraftarın üzüntüsüne saygı duydu. Elmander'e benzer oyun yapısı var. Hırslandığı ve konsantre olduğu her maçta golü vardı neredeyse. Futbolu bırakma çağlarındayken hayalini gerçekleştirmek ve ligimize fazla gelen hırsından faydalanmak mantıklı olabilir. Göztepe'yle Beşiktaş karşısında bilerek oynamayan ve Beşiktaş'la adına marşlar yazılan Demba Ba'ya yarım sezon için 1.3 vermek yerine en büyük hayalinin Galatasaray'da oynamak olduğunu söyleyen ve bunu fazlasıyla gösteren Seleznov'u kadroya katmak daha adil olabilir. Demba Ba'nın 1.3 alıp yarım sezon sahada yürümeyeceğine kimse garanti veremez sonuçta.

Alan + Selez olursa uygun

Mesela biz sene başından beri yana yakıla forvet arıyoruz Lille 'de Rafael Leão diye bir çocuk var acaba yöneticilerimizin scout ekibimizin bu oyuncudan haberleri var mı ?

18 yaşında çocuk 1.88 boyu var fizik olarak güçlü bayağı hızlı yetenekli bir forvet . Geçen sene Sporting 'de oldukça iyi bir sezon geçirmiş Sporting 'de ki olaylardan sonra o da sözleşmesini fesh etmişti sene başında Lille bonservissiz aldı çocuğu Portekiz 'in alt yaş milli takımlarında da düzenli forma giyen birisi

Bu Rafael Leão veya bunun gibi onlarca yetenekli çocuk var piyasada acaba bir yöneticimizin veya scout ekibimizin böyle gençlerden haberi var mı ? ben hiç zannetmiyorum Demba Ba & Seleznyov & Vagner Love & Doukara ile uğraşmaktan böyle gençleri takip etmeye vakit bulduklarını ...

Emre utkucan 2012 senesinden bu yana kadar kac oyuncu buldu cok merak ediyorum.

Baslikta guzel oneriler goruyorum 50 sayfa geriden geldim okudum elle tutulur duyum yok bu filmi yazin da izledik o zamanlar kendimi “Florya’dan haber sizmiyor helal beee” diye avutuyordum bu sefer mallik yapmayacagim hic transfer olmayacakmis gibi yapiyorum muthis hafifledim siddetle oneririm

33 yasindaki kronik sakat adama 6 ay icin 1,3 Milyon vermek hangi gerizekalinin aklina gelmis.
Robert skov

Danimarka ligi 17 maç 18 gol sağ kanat forvet olarak oynuyor ters ayaklı

Al şu adamı koy linnesle beraber döktürsünler. Piyasa değeri 1 milyon euro

Böyle adamlari almaz bizimkiler yoksa mazallah tesadüfen parlatip satariz falan ne gerek var yani.

En iyisi gidip ligimizin futbolcularini veya ligimizde oynayipta gözümüzün önünde olmus futbolcari almamiz gerek.

Yazik gunah 2019 giriyoruz son 10 senede ucuz bir genc kesfettip, buyuk rakamlari satamadik.

Rezillik, bu scout ekibi ne duruyor anlamiyorum gercekten. Genk gidip savic'e 900.000 aliyor sonra 20m satiyor.

Mesela biz sene başından beri yana yakıla forvet arıyoruz Lille 'de Rafael Leão diye bir çocuk var acaba yöneticilerimizin scout ekibimizin bu oyuncudan haberleri var mı ?

18 yaşında çocuk 1.88 boyu var fizik olarak güçlü bayağı hızlı yetenekli bir forvet . Geçen sene Sporting 'de oldukça iyi bir sezon geçirmiş Sporting 'de ki olaylardan sonra o da sözleşmesini fesh etmişti sene başında Lille bonservissiz aldı çocuğu Portekiz 'in alt yaş milli takımlarında da düzenli forma giyen birisi

Bu Rafael Leão veya bunun gibi onlarca yetenekli çocuk var piyasada acaba bir yöneticimizin veya scout ekibimizin böyle gençlerden haberi var mı ? ben hiç zannetmiyorum Demba Ba & Seleznyov & Vagner Love & Doukara ile uğraşmaktan böyle gençleri takip etmeye vakit bulduklarını ...

Sporting onlari mahkemeye verdi. 45 milyon istiyorlar. Taraftlarlar oyunculari saldirisinda sonra belese kacmisti. Carvalho ve Patricionun yeni takimlari riske girmemek icin bonservis ödemislerdi. Gelson Martins icin de Atletico mahkemelik olmamak icin teklif 20 milyon etmislerdi.

Biz böyle riske simdiki durumumuzda hayatta giremeyiz.

seleznyev gelirse antrenmanlarda bizim topçulara karşı oynayacağı için teknik heyete lewandowski gibi gözükeceğinden her maç 11 başlar

maçlarda ise erenden biraz daha iyi oyanayabilir ancak

Ülkemizde altyapı deyince akla direk Türk yetenek çıkarma fikri geldiği için bizden 50 sene daha bir bok olmaz.

O imrenek baktığımız benfica, ajax, porto, barcelona altyapılarına baktığında kendi ülkelerinden çok kuzey amerikadan, afrikadan çocuklar var. Sen napıyosun peki. Torpille adam kayırarak çoğu kodaman çocuğu yetenek fakiri adamları çıkarmanın peşindesin.

Ulan gidip her sene 5 kuzey amerikadan 10 tane de afrikadan çocuk getirsek illaki 1-2 tanesi tutacak belkide. Amaaa nerdeee

Beşiktaş ve Norwich City büyük oranda anlaşmaya vardı. Nelson Oliveira, devre arasında kiralık olarak Beşiktaş forması giyecek. (Mirror)

şaka gibi :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt