Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 475 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reyz Engin üstattan öğenecek çok şey var.

özellikle ekonomi konusunda çok ilginç teoriler olduğunu belirtmek isterim.

inanılmaz 1 tecrübe

apo ve hoca arasındaki nefes konusunda sana katılıyorum reys kafasına göre hareket edemez fakat pazarlık masasında elinin ayarı pek yok gibi sanki ve biraz iş bilmezlik var gibi. gecen yıl forvet alamdığımızda transfer otrup masa basında yapılamaz gibi bi söylemide vardı. ş
tc şükrüyü kullanıyor desek o herifide hiç anlamadım ben.

Tamam sen haklısın.. sen doğruyu biliyorsun..

Tüm transferleri yapan Abdürrahim Albayrak'tır.. .. devre arasında hocanın hiçbirşeyden haberi yokken kapıyı açı ceeee yapıp marcao ve luyındam'yı süprizle alan da abdürrahim albayraktır..

Sen önce klubün transferde işleyiş şeklini kavrayamamışsın önce onu bi öğren
Tartışma ve yazılanı anlama yeteneğin yoksa bu işlere girişme.

İlk mesajım Albayrak'ın rakip takım ile olan transfer çekişmesinde yüksek paralar verdirip oyuncuyu aldığı yönünde. Sen bana Fatih Terim'den izinsiz iş yapamaz diyorsun ama bunu derken saf maf gibi cümleler kuruyorsun. Ben de sana bu adamın daha önce yaptıklarını yazıyorum ama hala anlamıyorsun.

Ya Terim nefreti öyle gözünü bürümüş ki her hatayı adama yıkma peşindesiniz. Ya da senin dediğin gibi kulübün transfer işleyişinden haberin yok.

Bilgiçlik taslamaya devam edeceksen benden alıntı yapma.

Vedat kafadan negatif oyuncu oldu artik bu transfer surecinden dolayi. Hangi takim alirsa alsin rakip takim bizim sayemizde iyi para verdiler diye dusunecek alan takimin taraftari da alti ustu bi Vedat'i getiriyorsunuz hem bu kadar para verdiniz hem de bu kadar ugrastiniz bu muydu yani diyecek hakli olarak o yuzden sakat transfer el cekmek lazim net olarak, Vedat'i yetersiz gormuyorum ama boyle transferleri sakincali buluyorum.

Imzalasan bile misal münih in lewandowski transferinde ki gibi açıklamazsın. Fedarasyon etik kurulu cezayı yapıştırır. Türk fedarasyonun kararı böyle.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dünyadan farkı çalıstığımız bi gercek reis herseyı ısımıze geldiği gibi yapıyoruz ulkede. ama bosman mevzusunda hafif bi yanlıs anlasılma var gibi genede.

Bu Forum gerçekten son zamanlarda değişti.
Çoğu arkadaşta sıkılgan memur tavırları var.
Yok efendim biraz takip edin, bilgi fukaraları VS.
Hatta bazıları manyakmısınız gibi şeyler söylüyor.
Herkes aynı bilgi seviyesinde olmak zorunda değil futbol dünyası ile alakalı.
Burda işi gücü sadece futbol olan çalışmayan insandan çok fazla işi olan adama kadar her kesimden insan var.
Biraz empati lütfen

apo ve hoca arasındaki nefes konusunda sana katılıyorum reys kafasına göre hareket edemez fakat pazarlık masasında elinin ayarı pek yok gibi sanki ve biraz iş bilmezlik var gibi. gecen yıl forvet alamdığımızda transfer otrup masa basında yapılamaz gibi bi söylemide vardı. ş
tc şükrüyü kullanıyor desek o herifide hiç anlamadım ben.

ölmeden bana 1 konuda katıldığını da gördüm ya. artık ölebilirim :asd:

Niye sırıtıyorsun izin alınarak imzalandığı o zaman da açıklandı. Başka bir tane var mı? Ki haziranda tonlarca imza atıldı sözleşmesi biten oyuncuyla.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

usten usten yazmaktan vazgec ve uslubunu duzelt
cetelesini mi tutcam kardesim kim on protokol imzalamis diye
ornek ver dedin cenk tosun ornegini verdim
baska diyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt