Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 510 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Özgür Ayten ile alıp veremediğiniz ne beyler tam olarak.. Belli ki forumda kendisine inanıp güvenenler var.. Siz kolpacı olduğuna inanıyorsanız mesajlarını yok sayarsınız olur biter..
Niye ısrarla adamı tahrik ediyorsunuz.. Ayrıca doğru veya yalan, adam siz her istediğinizde gelip size bilgi mi vermek zorunda..
2 kesin, 3 yakın. 2 orta saha, 1 kanat ya da 1 orta saha, 1 kanat özellikli orta saha. Os ismi bitmek üzere, kesin imza atildiginda yazacağım

yazdığı bu transferlerden 1inden bile ses cıkmadı henüz
mecburiyeti yok elbette gelip buraya bilgi vermeye ama mentionlara sorulara kulagını kapatıp sadece ali naci&g.sevgisini yalanlaması fln komik

Her sene oyuncu satabilen bir takım olsak 15e ver yenisini bul diye bakardım.kırk yılda bir yoklukta kazanç sağlayacağın oyuncudan düşük rakam kazanırsan 2-3 sene daha ağlarsın parasızlıktan

Marcao satılırsa net şampiyonluğu unutun. Diyeceksiniz ki o kadar önemli mi ? Şartlar nedeniyle EVET . Kalecin sakat ne zaman döneceği belli değil. Savunma hattını bozmak kötü olur. Hem de gidenin yerini dolduramayan bir yönetim varken. Biri gelse bile alışma,form tutma , luyindama ile anlaşma derken zorlu fikstüre havlu atarız. Yani ne düzgün sistemimiz ne de başarılı bir yönetimimiz olmadığı için aslında kolayca yeri doldurulacak bir transfer bizi ligden eder. Birde Marcao satılır, Telles den gelen 3 - 4 milyon euro ile 20 milyona yakın bir transfer bütçesi oluşacak. Sizce yönetim 2 orta saha 2 stoper alabilir mi ? Normal de lig kalitesinin üstünde 4 oyuncu alınabilir. Uzun lafın kısası Marcao satilsın diyenler, transferin son haftası Semih Kaya hamlesine hazır olsun..

Zamaninda Maiconu 2,5 a satip o paraya Kaani getirsen, simdi Marcaou 15-16 ya satip fazla stres altinda olmazdin. Kaani hoca begeniyorsa belki genc bir scout transferi yedek olarak bile alinirdi, ve geri kalan parayla 2 OS ve 1 Kanat alirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt