Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 912 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiiic kendimizi kandirmayalim. manu yu 2ci takimi ile geldi zar zor yendik. bunu kimse inkar etmesin lütfen yani.

real madrid de 1-0 dan sonra ikinci yariya konsatre eksikligi yasadi . 3-1 oldu uyandilar 3-2 yaptilar. yinede 15 dk lik perfomansimiz güzeldi tabikide.

bunlarla kafa kafaya oynaya bilmemiz icin ciddi anlamda daha 40 firin ekmek yememiz lazim.

Goren de diyecek ki realist birisi. Manchester'de ilk mac evde hakem hatalarinida unuttun herhalde.

hiiic kendimizi kandirmayalim. manu yu 2ci takimi ile geldi zar zor yendik. bunu kimse inkar etmesin lütfen yani.

real madrid de 1-0 dan sonra ikinci yariya konsatre eksikligi yasadi . 3-1 oldu uyandilar 3-2 yaptilar. yinede 15 dk lik perfomansimiz güzeldi tabikide.

bunlarla kafa kafaya oynaya bilmemiz icin ciddi anlamda daha 40 firin ekmek yememiz lazim.

Manchester ilk maçta kötü mü oynadık ? Verilmeyen iki penaltımız + 2 ya da 3 direğimiz vardı yanlış hatırlamıyosam ...

Aynı şekilde Real ilk maçıda öyleydi ... Manu ve Real ile oynadığımız 4 maçta da kesinlikle ezilmedik hepsinde başa baş oynadık hiç boş yere konsantre kaybı ya da ikinci takım vs demeye gerek yok, he mükemmel oynadık ezdik demiyorum ama kesinlikle ezilmedik o maçların hiçbirinde net bi şekilde kısıtlı kadromuza rağmen kafa tuttuk ...

Manchester ilk maçta kötü mü oynadık ? Verilmeyen iki penaltımız + 2 ya da 3 direğimiz vardı yanlış hatırlamıyosam ...

Aynı şekilde Real ilk maçıda öyleydi ... Manu ve Real ile oynadığımız 4 maçta da kesinlikle ezilmedik hepsinde başa baş oynadık hiç boş yere konsantre kaybı ya da ikinci takım vs demeye gerek yok, he mükemmel oynadık ezdik demiyorum ama kesinlikle ezilmedik o maçların hiçbirinde net bi şekilde kısıtlı kadromuza rağmen kafa tuttuk ...

yahu okadar da olsun yani. bizde yani bilmem amatör takimi degiliz. ben kafa kafaya oynamamiz zor diyorum. direniriz ama oda bir yere kadar olur genelikle.

sadece istnabuldaki real macinda resmen üstün oynadik diye bilirim bir bölümde .

manu maci ilgili demin diger arkadasa yorumu yazdim.

yedek takım as takımdan daha cok maca asılır formayı kapmak icin...Anadolu takımlarının cimboma gelince barcelona gibi oynamalarına ne diyorsun peki..Kalecilerinin panter kesilesine ne diyorsun..???

real madridle biz herzaman basa bas futbol oynadık..Adamların istanbulda galibiyeti yok..Adil hakemle tarafsız sahada perisan ettik..Bunları unutmussun sen

Asahalarında oynadıgımız MANU ve Real Madrid maclarında onları elimizden hakem kurtardı her macta

Bugun avrupa cimbomdan cekiniyorsa bunları bildigi icin..

Bomba Transfer

Galatasaray News ‏@GrandeGS 1 dk

#GSTV | #Transfer 2012 Miss Turkey 2.si, Çağıl Özge ÖZKUL Artık GSTV'de!..

BTE-MzjCAAAESsW.png:large

Jennifer Lawrance lan bu. Sırf bunun için gstv izlenir.

Hey maşallah.

Daha ligde böyle çok maç izleriz. Çünkü takım ligi umursamıyor ama ligde kötü oynayan adamlar ŞL de gruptan çıkabilir.

Bu yüzden Sneijder ve Drogba hatta Melo bile maç seçiyor. Hamit de seçer bu nedenle ligde güçsüz rakiplere hiç bunları oynatmıyacan.

Bruma , Amrabat tek forvet Burak gibi denenebilir. Drogba dinlensin ŞL maçları öncesi.

Ona ŞL de ihtiyacımız var. Lig elbet gider bir şekilde.

Arsenal in önünde grubu bitiren Shalke yi yendik aynı zamanda hazırlık kupasında Porto yu Arsenal i yendik her ne kadar şuanda tam anlamıyla hazır olmasakta 40 fırın ekmek yememiz lazım lafları felan hikaye Real Madrid maçlarının hiç birinde kötü oynamadık yenildğimiz dahil Manchester her ne kadar yedek kadrosuyla gelsede o yedek kadroda Rafael Ashly Young Hernandez Anderson Carrick Welbeck gibi isimlerde vardı bu oyuncuların hepsi yıldız futbolcu kendimizi kandırmayalım diye diye gözümüzde büyütüyoruz herşeyi.

Hey allahim ya sacma bir üyenin biri cikmis transfer olmazsa yakinda istifa sesleri yükselir yazmis. Ne diyelim bunlara..

Bruma gelmez bu arada.

artık gerçekten kelimeler kifayetsiz yemin ederim ...gerçekten bu iş bitti artık yarın akşama kadar hiçbirşey yetişmez...bitti bu iş ..gerçekten yazıklar olsun... olsaydı bu vakite kadar olurdu

Manchester Liverpool macina bakiyorum, paslasmalari görüyorum, tempoyu görüyorum, Juventus`a ettigim kücümseyici laflardan utandim valla :D

Bunlarin oynadigi sey futbolsa....Neyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt