Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim ligde her türlü iş yapar Arda .. Yeter ki mental olarak biraz pohpohlansın..Barcada Milli takımda berbat bir sene geçirdi zaten normal oynasa bize kadar birçok takım vardı alacak

Kilit noktayı söylemişsin.''Bizim Ligde''.Bizim ligde arda hiçbir iş yapmaz arada ''pubis'' olur 2-3 ay sakatlanır yalandan yatar parasını alır.Magazine çıkar şurda bu kızla burda başka kızla.Acun abisiyle tatile gider izin günlerinde.Sabahlara kadar dağıtır.

DGxKcgSXgAA7kb7.jpg

Feghouli yönetim basına tarih verdi ve hepsi girdi haberi. Bu yönetimin pisliği bariz belli. Tüm basın mi sallar?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim ligde her türlü iş yapar Arda .. Yeter ki mental olarak biraz pohpohlansın..Barcada Milli takımda berbat bir sene geçirdi zaten normal oynasa bize kadar birçok takım vardı alacak

Sezonun ilk yarısında o kadar kötü değildi, neymarın oynadığı mevkide verimli oynuyordu. Gladbach denen takıma hattrick yapıyordu.

Orta sahaya geçince verimli olamadı.

Guliano'nun satış listesine koyulduğu anda Fener'e gideceğini tahmin etmiştim.

İyi oyuncu, kesinlikle iş yapar. Talisca mevzusu çözülmezse BJK bile alabilirdi.

Guliano ve Soldado geldi gibi artık onlara da. Soldado ile şu an 4-5 takım arasında en sıkıntılı golcü onlarda. Ama bence Fener'in de ortasahası kuvvetlendi. Valbuena-Souza-EKici-Guliano-Dirar iyi bir ortasaha.

Bu sene BJK at koşturamaz. Biz Asamoah2ı ve stoperi halledersek ligin en iyi akdrosu bizde. Arda kalite olarak çilek olur, pek hazzetmesem de kendisinden. Trabzon, Başakşehir, Antalya filan sıkı takımlar. Bu sene yarış herşeye rağmen bizimle Fener arasında geçecek gibi.

Guliano'nun satış listesine koyulduğu anda Fener'e gideceğini tahmin etmiştim.

İyi oyuncu, kesinlikle iş yapar. Talisca mevzusu çözülmezse BJK bile alabilirdi.

Guliano ve Soldado geldi gibi artık onlara da. Soldado ile şu an 4-5 takım arasında en sıkıntılı golcü onlarda. Ama bence Fener'in de ortasahası kuvvetlendi. Valbuena-Souza-EKici-Guliano-Dirar iyi bir ortasaha.

Bu sene BJK at koşturamaz. Biz Asamoah2ı ve stoperi halledersek ligin en iyi akdrosu bizde. Arda kalite olarak çilek olur, pek hazzetmesem de kendisinden. Trabzon, Başakşehir, Antalya filan sıkı takımlar. Bu sene yarış herşeye rağmen bizimle Fener arasında geçecek gibi.

30cc0e82c35d33355e0854098712496c.jpg

Size güzel haberler getirdim renktaşlarım
Tudor, Kayseri maçının taktik 11'inde orta saha merkezi Fernando Reges & Badou N'Diaye'den kurdu. (Cumhur Önder Arslan)
Selçuk İnan, Kayserispor maçında 11'de olmayacak. Kaptan olmasına rağmen artık 11'de yer alamayacak. (AMK)

Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt