Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan da ayrı cingöz çıktı. Madem hocanla anlaştın gitmiyorsun. Yapsana yeni sözleşme kaldırtsana 7.5 m euro luk maddeyi. Bu yaşta kıçı başı ayrı oynamaya başlamış

Emre Zeytinli

10 Numara!
Alan Analizi:

Guangz TJ ted macini izledim. Kasim 2018 de oynanmis.

Alan sol acikta basladi maca. Hic etkili olamadi ve 15. dk sag aciga gecti. Sag aciktada etkili olamayinca tekrar sol acik sag acik derken ilk yari bitti. Macin ilk yarisi bu sekilde.

Alan:
-Kesinlikle ve kesinlikle tek forvet oynayacak adam degil. Bi takimin gol yukunu birakilacak bir adam kesinlikle degil.
-Güçsüz bir oyuncu. Güç bakimindan Bizim lige uymayacagini dusunuyorum.
-Teknigi iyi. Sakar bir oyuncu degil.
-Oyun zekasi da fena degil.

Kanat oyuncusumu?
Kesinlikle degil. Çalim yetenegi yok. Topla sifira inip orta acabilecek bir oyuncu degil. Kondisyonu cok kotu durumda . Defansa yardim sifira yakin.
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :) Yani rodriden gelen bonservis parasi Alan in maasina gidecek gibi bisey.

Forvet mi ?
Kesinlikle degil. Sadece ve sadece yaninda Elmander tipi forvet olacakki verim alabilesin.

Sonuç olarak maliyetine ve ozelliklerine de bakacak olursak Alan mantikli bir transfer gelmiyor. Bu analizime tepki gosterenleriniz de tabiki olacaktir ama benim fikrim bu yonde.
E bu mugdat

Cengiz Kahraman

Parçalı Üye
Ulan ne serdar azizmis be. Galatasaray tarihinin en büyük efsanelerinden fatih terimden cok sahiplendiniz adami. Bırakın gitsin istediği yere. Koca kulübü sakat bir adam mi kurtaracak. Fatih hoca yollari ayirdi ise saygi duyalim. Ozani oynatıyor diye hepimiz saydirdik ben dahil simdi ozan gidecek diye yas tuttuk. Bulunur serdar yerine adam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
çapsız başkan ve yönetiminde, serdar aziz denen ruhsuz ve yetersizinde, serdar şikecilerde oynamak istiyor diyen gavat semih özsoyunda taa.....
(ilk önce nefretimi kusayım dedim)

Ulan bir kere galatasarayın menfaatini düşünerek yorum yapın lan..
sırf inant uğruna, kişilere karşı sevgi yada nefretinize göre yorum yapmayın bee...ferhat bu sözlerim sana değil.

yönetimin çapsız olduğu gerçektir.Serdar denen adamın yetersiz olduğu gerçektir. semih özsoy ve diğerlerinin K.O.Ç olduğu gerçektir.

Bu adamlar ben ve benim gibiler yönetimi eleştirdiğimizde, ne kadar çapsız oluklarını söylediğimizde bize laf sokmaya çalışyorlardı.Şimdi aynı adamlar sırf yetersiz serdar için yönetime sövüyorlar..

Yok kardeşim ben şunu anladım bu taraftara aysal,dursun,polat,cengiz gibi çapsız başkanlar çok bile...Bizde bu genel kurul yapısı ve taraftar profili varken biz doğru başkan ve yönetimi bulamayız.

Bu takımın tek ihtiyacı forvetmiş gibi öyle bir algı yaratılıyorki inanılır gibi değil.Basket maçındda bile çapsız taraftar forvet için cengizden istekde bulunuyor.O başkan ne düşünür. Ben iyi bir forvet alayımda gerisi önemli değil diye düşünür.Taraftar olarak forvet değil transfer isteyeceksin transfer.Birçok mevkiye ihtiyaç olduğunu çapsız yönetime hatırlatacaksın.

Serdar olayı olmasa yönetim iyiydi.Ama serdar olayı oldu yönetim çapsız. Taraftar anlayışı bu..Bu takıma gerekli transferler yapılsada bu başkan ve yöneticiler Galatasaray için yetersizdir.Bu kadar basit.
Doruya doğru serdar bennim için ilk 11 oyuncusu değil. Fakat alternatif olarak ileriki zamanda yabancı sınırlamasınıda düşünürsek kalmalıydı.Fakat farklı nedenlerden dolayı teknik adam istemiyorsa hiçbirşey diyemezsin.Bu teknik adamda Fatih terimse eyvallah diyeceksin.

Rakiplerin şu ana kadar yaptıkları transferlerin hiçbirisini istemezdim.Birisi dahi alınsaydı muhtemelen ban yerdim.Şuda bir gerçek bjk yönetimini genel olarak transferde başarılı buluyorum.Bizim başımızda böyle işi bilen kişiler olsaydı rakipler nal toplardı.transfer konusunda tanınırlık, marka değeri ve ekonomik olarak baktığımızda Galatasarayı yönetmek bjkyi yönetmekden çok daha avantajlıdır.

Doğu Alkan

Şef Gümüş Kıvrım
Alan'ın leş bir forvet olacağı konusunda %100 eminim umarım olmaz bu transfer.

Mahir Nadi

10 Numara!
Antrenmanda yuzler asikmis iyi iyi
Ilk devreki kondusyon ve sakatlik rezaletinden sonra canlarini cikarsin yeni antrenor
Antrenmanda da gulmeyiversin pasalar, maclari kazandiktan sonra gulerler bol bol

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Alan Analizi:

Guangz TJ ted macini izledim. Kasim 2018 de oynanmis.

Alan sol acikta basladi maca. Hic etkili olamadi ve 15. dk sag aciga gecti. Sag aciktada etkili olamayinca tekrar sol acik sag acik derken ilk yari bitti. Macin ilk yarisi bu sekilde.

Alan:
-Kesinlikle ve kesinlikle tek forvet oynayacak adam degil. Bi takimin gol yukunu birakilacak bir adam kesinlikle degil.
-Güçsüz bir oyuncu. Güç bakimindan Bizim lige uymayacagini dusunuyorum.
-Teknigi iyi. Sakar bir oyuncu degil.
-Oyun zekasi da fena degil.

Kanat oyuncusumu?
Kesinlikle degil. Çalim yetenegi yok. Topla sifira inip orta acabilecek bir oyuncu degil. Kondisyonu cok kotu durumda . Defansa yardim sifira yakin.
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :) Yani rodriden gelen bonservis parasi Alan in maasina gidecek gibi bisey.

Forvet mi ?
Kesinlikle degil. Sadece ve sadece yaninda Elmander tipi forvet olacakki verim alabilesin.

Sonuç olarak maliyetine ve ozelliklerine de bakacak olursak Alan mantikli bir transfer gelmiyor. Bu analizime tepki gosterenleriniz de tabiki olacaktir ama benim fikrim bu yonde.
Forumda Alan’in bir macini izleyen ilk kisisin bence

Ben de Alan’a fahis paralar gomulmesindense garanti olmayan riskli iki ucuz santrafor transferi yapilmasi taraftariyim

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Ozan da ayrı cingöz çıktı. Madem hocanla anlaştın gitmiyorsun. Yapsana yeni sözleşme kaldırtsana 7.5 m euro luk maddeyi. Bu yaşta kıçı başı ayrı oynamaya başlamış
Ya Galatasaray çok para isteyip salmazsa beni isteyen kulüplere diyordur ondan o maddeyi kaldırmıyordur bence.7,5 veren nasılsa var mantığıyla.

Vasfi Vural

We believe in Galatasaray!
Yönetici
Süper Moderatör
Sezon sonu gönderecez lütfen 6 ay daha kal diye yalvarmışlardır bunlar.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
bosuna yinede para veriyorsun, ne katki verdiler ki? Altyapidan oynasa ayni katkiyi verirlerdi.

Bu arada, Terim de az degil. Zaten Forvet ve defans lazim, allahini seversen problem cikarma, ne diye simdi serdar ile tantana yasatiyon? Simdi bir transfer daha fazla yapilmali, zaten bu yönetim in yapacagi transfer in icine tüküreyim, islerini daha da zorlastiriyor
Verilen para cok dusuk bir miktar

Yedek sart, altyapi topculari abartiliyor. Cok azi Super Lig’de oynayabilecek seviyede.

Alan tam santrafor değil zaten. O yüzden Demba Ba tarzı bir pivot düşünülüyor. Alan biraz daha Pes diliyle 'GF' oynayan bir oyuncu. Kimse alıpta en uca atmayacak

Ercan Vatansever

Parçalı Üye
bu cristian zapataya biz neden sulanmıyoruz adamın sözlesmeside bitiyormus

Akın Sayman

Parçalı Üye
eren gibi bir kazmanın 9 gol attığı bu ligte bu Alan 15 gol civaı atar mı bunu deyin bana

Doğu Alkan

Şef Gümüş Kıvrım
Ya forum ahalisi bırakın bu Alan pohpohlamayı. En temizi alabiliyorsan Diagne'yi almak adamı getir keyfine bak. Alan bizim forvet sorunumuzu çözecek bir adam değil. Ayrıca Diagne'yi Avrupa'da parlatıp satma imkanımız yüksek. Ne yap et al bu adamı.

Furkan Yünlü

Kırmızı Üye
Ozan eskisi gibi her koşulda taraftar desteğini yitirdi. Hatalardan sonra homurdanmalar başlar.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Yönetim ve Hocanın en büyük net hatası, sezon başında bir forvet için harcanması gereken kısıtlı kaynağı, pek büyük performans vaad etmeyen, sezon sonunda zaten boşa çıkacak Emre için kullanmaları oldu. Varsın, istiyorsa FB ye gitsindi. Dediğim gibi yapıp standart bir forvet alınmış olsaydı ve o adam velev ki umulan randımanı vermese bile bu denli tepki görmezlerdi; risksiz transfer olmaz zira...

Emre sakatlandı diye söylemiyorum bunları, oynadığı maçlarda ileriye dönük bir ışık göremedim, bundan sonrası için de pek iyimser beklentilere sahip değilim. Başarılı olmasını çok istediğim, sevdiğim bir futbolcudur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt