Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alan Analizi:

Guangz TJ ted macini izledim. Kasim 2018 de oynanmis.

Alan sol acikta basladi maca. Hic etkili olamadi ve 15. dk sag aciga gecti. Sag aciktada etkili olamayinca tekrar sol acik sag acik derken ilk yari bitti. Macin ilk yarisi bu sekilde.

Alan:
-Kesinlikle ve kesinlikle tek forvet oynayacak adam degil. Bi takimin gol yukunu birakilacak bir adam kesinlikle degil.
-Güçsüz bir oyuncu. Güç bakimindan Bizim lige uymayacagini dusunuyorum.
-Teknigi iyi. Sakar bir oyuncu degil.
-Oyun zekasi da fena degil.

Kanat oyuncusumu?
Kesinlikle degil. Çalim yetenegi yok. Topla sifira inip orta acabilecek bir oyuncu degil. Kondisyonu cok kotu durumda . Defansa yardim sifira yakin.
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :) Yani rodriden gelen bonservis parasi Alan in maasina gidecek gibi bisey.

Forvet mi ?
Kesinlikle degil. Sadece ve sadece yaninda Elmander tipi forvet olacakki verim alabilesin.

Sonuç olarak maliyetine ve ozelliklerine de bakacak olursak Alan mantikli bir transfer gelmiyor. Bu analizime tepki gosterenleriniz de tabiki olacaktir ama benim fikrim bu yonde.

Alan direkt santrafor değil; istatistiklerine bakınca anlarsın zaten. Adam 10 gol atıyorsa 5 de asist yapıyor. Eğer Alan'ı tek santrafor olarak oynatmayı düşünüyorlar ise verilen para çöpe gitti demektir.
Alan direkt santrafor değil; istatistiklerine bakınca anlarsın zaten. Adam 10 gol atıyorsa 5 de asist yapıyor. Eğer Alan'ı tek santrafor olarak oynatmayı düşünüyorlar ise verilen para çöpe gitti demektir.
Reis elimizde Belhanda-Emre gibi adamlar varken 10 numaralı sistemden vazgeçeceğimizi sanmıyorum eğer çift forvet olursa şöyle olur. Feghouli sağ iç oyuncusu gibi oynatılır Belhanda Nice 'deki gibi sol tarafa biraz daha yakın oynar

Muslera
Linnes-Ozan-Transfer-Nagatomo
Fernando
Feghouli-Emre-Belhanda
Alan-Transfer

Bunun için Alan + 1 tane daha çok iyi forvet ve iyi bir stoper lazım
Ben razıyım mesela Samatta/Aboubakar/Duvan Zapata tarzında rakip defansı delecek güçlü yırtıcı bir forvet ile Alan birlikte kullanacaksak arkada Kjær-Acerbi tipinde lider bir stoperle oynayacaksak tamam

Ama aynı anda hem çok iyi 2 forvet ve 1 tane stoper alabilirler mi ? bence çok çok zor, adamlar 1 senedir görevde yaptıkları transfer Nagatomo-Emre-Onyekuru adamların görev boyunca yapamadığı transferi tek başına Ocak ayında yapmalarını beklemek ?

Alan Analizi:

Alan sol acikta basladi maca. Hic etkili olamadi ve 15. dk sag aciga gecti. Sag aciktada etkili olamayinca tekrar sol acik sag acik derken ilk yari bitti. Macin ilk yarisi bu sekilde.

Alan:
-Kesinlikle ve kesinlikle tek forvet oynayacak adam degil. Bi takimin gol yukunu birakilacak bir adam kesinlikle degil.

Kanat oyuncusumu?
Kesinlikle degil. Çalim yetenegi yok. Topla sifira inip orta acabilecek bir oyuncu degil. Kondisyonu cok kotu durumda . Defansa yardim sifira yakin.
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :)

Forvet mi ?
Kesinlikle degil. Sadece ve sadece yaninda Elmander tipi forvet olacakki verim alabilesin.

Sonuç olarak maliyetine ve ozelliklerine de bakacak olursak Alan mantikli bir transfer gelmiyor. Bu analizime tepki gosterenleriniz de tabiki olacaktir ama benim fikrim bu yonde.
Benim demek istediğim de bu işte reis mesela sorunsuz bu adam bizim gol yükümüzü de çeker oyun içinde de aradığımız forvet bu desek tamam aldığı paralar helal olsun

Akbaba gereksiz pahali, ama form tutar her sey yolunda giderse harika transfer olur.

Omer ve Mugdat kesinlikle kotu transferler degil, maliyetleri ne ki? Bu adamlar yedek olarak geldi bu kadar oynamalari hesapta yoktu. Ne kadar ekmek o kadar kofte.

bosuna yinede para veriyorsun, ne katki verdiler ki? Altyapidan oynasa ayni katkiyi verirlerdi.

Bu arada, Terim de az degil. Zaten Forvet ve defans lazim, allahini seversen problem cikarma, ne diye simdi serdar ile tantana yasatiyon? Simdi bir transfer daha fazla yapilmali, zaten bu yönetim in yapacagi transfer in icine tüküreyim, islerini daha da zorlastiriyor

Alan Analizi:

Alan:

Kanat oyuncusumu?
Kanat kullanacaksak inanin Rodri iki gomlek ustun bence :) Yani rodriden gelen bonservis parasi Alan in maasina gidecek gibi bisey.

Forvet mi ?

Belki o maca ozel olabilir.

Alan Analizi:

Alan:

Kanat oyuncusumu?

Forvet mi ?

Futbolcu değil deseydin kısaca

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

H.o diyelim mi
DwOB9QbXQAA2D_c.jpg

Yazılanlara bakılırsa burdan dönmez gibi...

Ozan da ayrı cingöz çıktı. Madem hocanla anlaştın gitmiyorsun. Yapsana yeni sözleşme kaldırtsana 7.5 m euro luk maddeyi. Bu yaşta kıçı başı ayrı oynamaya başlamış

Alan Analizi:

Alan:

Kanat oyuncusumu?

Forvet mi ?

E bu mugdat

Ulan ne serdar azizmis be. Galatasaray tarihinin en büyük efsanelerinden fatih terimden cok sahiplendiniz adami. Bırakın gitsin istediği yere. Koca kulübü sakat bir adam mi kurtaracak. Fatih hoca yollari ayirdi ise saygi duyalim. Ozani oynatıyor diye hepimiz saydirdik ben dahil simdi ozan gidecek diye yas tuttuk. Bulunur serdar yerine adam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çapsız başkan ve yönetiminde, serdar aziz denen ruhsuz ve yetersizinde, serdar şikecilerde oynamak istiyor diyen gavat semih özsoyunda taa.....
(ilk önce nefretimi kusayım dedim)

Ulan bir kere galatasarayın menfaatini düşünerek yorum yapın lan..
sırf inant uğruna, kişilere karşı sevgi yada nefretinize göre yorum yapmayın bee...ferhat bu sözlerim sana değil.

yönetimin çapsız olduğu gerçektir.Serdar denen adamın yetersiz olduğu gerçektir. semih özsoy ve diğerlerinin K.O.Ç olduğu gerçektir.

Bu adamlar ben ve benim gibiler yönetimi eleştirdiğimizde, ne kadar çapsız oluklarını söylediğimizde bize laf sokmaya çalışyorlardı.Şimdi aynı adamlar sırf yetersiz serdar için yönetime sövüyorlar..

Yok kardeşim ben şunu anladım bu taraftara aysal,dursun,polat,cengiz gibi çapsız başkanlar çok bile...Bizde bu genel kurul yapısı ve taraftar profili varken biz doğru başkan ve yönetimi bulamayız.

Bu takımın tek ihtiyacı forvetmiş gibi öyle bir algı yaratılıyorki inanılır gibi değil.Basket maçındda bile çapsız taraftar forvet için cengizden istekde bulunuyor.O başkan ne düşünür. Ben iyi bir forvet alayımda gerisi önemli değil diye düşünür.Taraftar olarak forvet değil transfer isteyeceksin transfer.Birçok mevkiye ihtiyaç olduğunu çapsız yönetime hatırlatacaksın.

Serdar olayı olmasa yönetim iyiydi.Ama serdar olayı oldu yönetim çapsız. Taraftar anlayışı bu..Bu takıma gerekli transferler yapılsada bu başkan ve yöneticiler Galatasaray için yetersizdir.Bu kadar basit.
Doruya doğru serdar bennim için ilk 11 oyuncusu değil. Fakat alternatif olarak ileriki zamanda yabancı sınırlamasınıda düşünürsek kalmalıydı.Fakat farklı nedenlerden dolayı teknik adam istemiyorsa hiçbirşey diyemezsin.Bu teknik adamda Fatih terimse eyvallah diyeceksin.

Rakiplerin şu ana kadar yaptıkları transferlerin hiçbirisini istemezdim.Birisi dahi alınsaydı muhtemelen ban yerdim.Şuda bir gerçek bjk yönetimini genel olarak transferde başarılı buluyorum.Bizim başımızda böyle işi bilen kişiler olsaydı rakipler nal toplardı.transfer konusunda tanınırlık, marka değeri ve ekonomik olarak baktığımızda Galatasarayı yönetmek bjkyi yönetmekden çok daha avantajlıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt