Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 455 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri de biraz Melo havasi seziyorum. Gecen sezon Fulhamde rezilleri oynamis sanki. Youtubeda hangi videoyu acsam 'get off, f.ck off' yazilari goruyorum 36363 'come to Galatasaray yazıları arasinda. Melo da yilin bidonu seçilmişti bize gelmeden once. Bizde yaptığı ortada. Enteresan bir transfer olur gelirse
İnsallah Furkan, sen de bu adami tutuyorsun belli. Fulham taraftarları Kante diyormuş bu herife. Umarım gelir

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”
Kaan reyiz biraz Seri olayı fulham çerçevesinde farklı, premier lig o beklenilen performansı pek veremedi. Yukarıda İbrahim renktaşımın paylaştığı gibi biraz olay istenmiyor. Ama bize gelirse net fark yaratır. Biz de olan aile ortamı filan kendisine gelir.

Ayda yılda 1-2 duyumcu geliyor onların da moralini bozup kaciriyorsunuz.
Duyum kaynaklarını Forum yönetimine bildirip izin aldıktan sonra burdaki ergenler bence susmali ve. Bu arkadaşları da kacirmamali.

Geçmiş senelerde de aynı halti yiyen tranafer ergenleri vardı herkesi kusturup kaçırdılar forumdan.

İnanıp inanmak sana bağlı.
Görmek istemiyorsan engelle geç.
Ne diye can sıkıyorsunuz ki?

Lanet gelsin paramızı çöpe atanlara!

Bu arada benim sözüm geçerlidir. Eğer Banega gelmezse birine buradan kombine alacağım. Numaralı ayrıca kurasını da buradaki yönetici arkadaşlarımızdan biri çekecek. Ben hiç bir şekilde müdahil olmayacağım. GSCimbom yöneticilerine güveniyorum. Hakkaniyetli bir şekilde çeker ve bende o arkadaşa kombinesini alırım. Lakin ben hala aynı noktadayım. Banega bizde diyorum. İddiama da devam ediyorum.
Banega gelsin aramızda para toplayıp biz bir öğrenciye kombine alalım. Şayet kombine alımına dahil olmayanlar transfer nöbetine bir daha yazamasın.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaan reyiz biraz Seri olayı fulham çerçevesinde farklı, premier lig o beklenilen performansı pek veremedi. Yukarıda İbrahim renktaşımın paylaştığı gibi biraz olay istenmiyor. Ama bize gelirse net fark yaratır. Biz de olan aile ortamı filan kendisine gelir.

Renktas sadece iki macını izledim yalan olmasın, Fulham taraftarının tepkisinden haberim yok. İzlediğim maçlarda öyle vasat performans göstermedi. Bana aradığımız isim gibi geliyor basına düştüğü andan beri. Umarım olur, fakir kantesinden hallice.. fark kesinlikle yaratır

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”

10 dk önce josef topal’lı orta saha gördüm 10 dk sonra da modric-seri oldu birden. bu kadar uçlarda yaşamayalım bipolar oluruz, aman dikkat.

Renktas sadece iki macını izledim yalan olmasın, Fulham taraftarının tepkisinden haberim yok. İzlediğim maçlarda öyle vasat performans göstermedi. Bana aradığımız isim gibi geliyor basına düştüğü andan beri. Umarım olur, fakir kantesinden hallice.. fark kesinlikle yaratır

——————————————
Yok renktaş kalitesine zaten laf edilemez. Nice de iken barça haberleri vardı.Bize çok lazım olan bir adam inş gelir.

Sen de yenisin anlaşılan:d

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
3 gün önce burada ispanya basınında fernonda rogue mesa takası olacak diye haberler çıkınca yonetime tepki verenlere 20-25 sayfa paylasım yapıldı. cıktım burada ispanya basını yalan söylüyor fernonda bonservisiyle satılacak takas olmuycak diyende benim yusuf erdoğan emre mor transferinden dolayı bekletildi alınmıycak kasımpasa gidecek deyip bilende benim yuru git demeden önce forumu iyi takip edin arkamdan kolpacı diyenlerede forum iyi takip etsinler dediklerim çıkmazsa deyin eleştirin mesela okan kocuk alınacak diyorum alınmazsa baska kaleci alınırsa eleştir onyekuru kiralanmazsa eleştir bastan kolpacı deyip bos bos konusmayın:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt