Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 639 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
--------------Muslera--------
Hamit Chedjou Semih Telles
--------Selcuk----Dzemaili-----
Yasin------Sneijder-----Podolski
-------------Burak-------------

*Melonun gittigini var sayarsak

su an ideale yakin kadromuz.

Sanki Ontivero'yu gördün de yorum yapıyorsun, sanki Endogan'ı gordunde yorum yapıyorsun adamlar 20 yasında hangi lig maçında gördünde yorum yapıyorsun. Senin sevdigin başkanın 32 yasında Bilal'ı getiriyor bu takıma gidiyor birde Sabri karısına araba koleksiyonu yapsın diye zam yapıyor, İngiltere 2.liginde forma görmeyen 26 yasında ne idüğü belirsiz adama basıyor paraları..

Burada kalkıp ağlamayı bırak borç borç diye, madem borç ne diye döküyor saçıyor bu paraları başkanın.

Defalarca söyledim Dursun Özbek ve Hamza'yı savunmadığımı savunulacak bir taraflarının olmadığını kötü transfer politikası yürüttüklerini adam o mesajımı alıntılayıp tartışma başlatıp sonunda senin başkanın diyorsa tartışılacak bir nokta yoktur. İnsan gözüleriyle okumayınca da böyle oluyor demek ki.

Daha ne bekliyordunuz fenevli bir hocadan ? Sasirmadik...

url

Bunlar hepsi KOMPLO, KOMPLO BUNLAR KOMPLO

https://www.youtube.com/watch?v=UXkLAxcl7uk

Defalarca söyledim Dursun Özbek ve Hamza'yı savunmadığımı savunulacak bir taraflarının olmadığını kötü transfer politikası yürüttüklerini adam o mesajımı alıntılayıp tartışma başlatıp sonunda senin başkanın diyorsa tartışılacak bir nokta yoktur. İnsan gözüleriyle okumayınca da böyle oluyor demek ki.

kıvır kıvır işe yarıyor

Hiçbir yerli futbolcu benim gözüme ağzında kuş tutsa giremez.. ( Arda hariç )

Tez zamanda sürüm sürüm sürünürler..

Yeteneksiz, tembel, ukala, kendini beğenmiş, egosu tavan yapmış yerli futbolcuların bir tane formasını almayacam..

Giderim Telles'in , Dzemaili'nin Ontivero'nun kini alırım yerli futbolcunun formasını almam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt