Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 643 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
podolskiyi bu şekilde aldılar,hem bence pandev ve dzemaili kötü oyuncular değil
Kumaşları kötü demedim zaten ama Dzemaili ve Pandev bitmiş vaziyette geldiler. Yani en iyi oldukları zamanda değil, zaten ikisi TR kupası dışında maça bile çıkamadılar.

Acele davranılsın, transferler Temmuz'da bitsin demiyorum ama son günlere de kalmamalı. Kalınca kulüplerin istemediği haliyle çöp oyuncular kalıyor.

Kumaşları kötü demedim zaten ama Dzemaili ve Pandev bitmiş vaziyette geldiler. Yani en iyi oldukları zamanda değil, zaten ikisi TR kupası dışında maça bile çıkamadılar.

Acele davranılsın, transferler Temmuz'da bitsin demiyorum ama son günlere de kalmamalı. Kalınca kulüplerin istemediği haliyle çöp oyuncular kalıyor.

ben pandev dzemaili konusunda hamza hocanın onları hazırlamadığını düşünüyorum fırsatı oldu çünkü,diğer konularda sana katılıyorum aynen

forvete huntelear ı alsan ne olacak.sağ bekin sabri la 10 senedir hala orta yapmayı bilmeyen sabri.gene saç baş yolduracak gene küfürlü cümleler kurmamızı sağlayacak sabri var hala.2 deparına kandı bu hamza hoca sağolsun sabrinin.gidip huntelear ı alacakmış sağ bekte sabri yeterliymiş.neyse kendi düşen ağlamaz.sanki süper top oynayıp şampiyon olduğumuzu sanıyor herhalde.

Sahurumuzu yaptık niyette ettik artık uyuyalim.

Herkese iyi geceler iyi nöbetler. Oruç tutan diğer renkdaslariminda orucunu Allah kabul etsin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11 Temmuz'a da az kaldı. O zamana kadar da transferde hareketlilik olacağını zannetmiyorum. Olsun ben her ihtimale karşı nöbetimi de tutarım diyenlere de iyi nöbetler :)

Burayı izleyen sevgili kuşlar isterseniz Messi ve Ronaldo'yu alın aramızda transferle ulaşamayacağınız bir fark var

galatasarayda-4-yildiz-hamzaogluyla-geldi_1659940_720_400.jpg

Sezon bittiğinizde küfrettiğiniz Galatasaray başkanı dediğiniz adam gazınızı iyi aldı neyse bir sonraki Mayıs ayına kadar rahat rahat takılın ;) Mayısta yine ağlar stadı yakarsınız.

Peki bu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt