Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niasse transferi saçmalığın daniskasıdır. elinde çok iyi 2 forvet olur yabancı sınırlaması da kalkmışken ucuza alınacak bir Niasse ye kimse hayır demez ama elinde toplasan 1 forvet etmeyecek Burak ve Umut varken ne çıkacağı belli olmayan Niasse'yi alırsan salaklıktır.

Bu arada Niasse kaç yaşında bilmiyorum gençtir diye tahmin ediyorum fakat yaşıda varsa hiç bir türlü mantıklı olmaz almamız.

3 tane çok büyük tehlike bekliyor bizi

1) Sağ bek olarak Sabri-Tarık'a güvenilmesi -> ki Hamza bunu söyledi.
2) Orta saha olarak Melo-Selçuk-Bilal-Hamit'e güvenilmesi ve transfer yapılmaması. Hatta daha kötü senaryo Melo'nun ayrılması ve transfer yapılmaması. -> Ki Hamza bunu da işaret etti
3) Forvet olarak Burak-Umut-Niasse ( ya da herhangi çapsız transfer) ile devam edilmesi.

Bu 3 senaryo gerçekleşmeyip, bu mevkilere üst düzey isimler getirilirse güle oynaya bir sezon geçiririz. Bu senaryolar gerçekleşirse, CL'de tecavüz + ligde kepazelik bizi bekliyor.

Benim açtığım nöbet konuları hayırlı olur arkadaşlar güzel transferler olacaktır inş :D tabi umarım Niasse falan bu nöbette gelmez :D

Beni asıl korkutan Dursun Özbek'in bugünkü konuşmaları

Hala taraftar sabırlı olsun transfer sezonu uzun Ağustos'un sonu vs vs...

İyi futbolcu, süper yıldız alacaksan eyvallah bekleyelim Ağustos sonuna kadar ama almayacaksanda bir an önce yap transferleri sezon açıldı idmanlar başladı artık kamp başlıyor

CJBr7-OUkAAAhFk.jpg:large

Niasse kapali savunmaya karsi birsey yapamaz. Yine Umut ciddi süre alir. Eger alinirsa, görürsün.

Yanlış anlaşılmasın , Niasse'yi savunduğumdan değil ama Allah aşkına Umut sanki kapalı savunmalara karşı etkili?!?!

Umut top bile süremez... Niasse hiç olmadı top sürer. Niasse gelirse ancak Umut'un yerine gelsin. Aksi taktirde saçmalık olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt