Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 641 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir klüpte başarıyı getircek yönetimin en büyük özelliği vizyonudur.Ben bu yönetimdeki vizyonu görünce aklıma rahmetli kemal sunalın sayısal loto tutturup istanbulun göbeğinde wc açmasına benzetiyorum.Bu yönetimden bi CACIK olmaz

Ben Duygun Yarsuvat 9 aylığına seçilince o görevi bırakınca 9 ay hazırlık yapmış düzgün yönetim ve başkan gelir diye düşünüyordum ama sağolsun bütün düzgün adaylar görev almaktan kaçındılar.

yok arkadas artik eminim bu yonetimden bibok olmaz bizim bunlara sert bi tepki vermemiz lazim yoksa jem'den sonra niasseler guraylar'da gelir bu takima

Keske yabanci kontejani varken bu yonetimi getirseydik o zaman alamadigimiz butun yerli copleri simdi topladilar

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_84159181_stadium.png

Tottenham'ın yeni stadı

Ben Duygun Yarsuvat 9 aylığına seçilince o görevi bırakınca 9 ay hazırlık yapmış düzgün yönetim ve başkan gelir diye düşünüyordum ama sağolsun bütün düzgün adaylar görev almaktan kaçındılar.

Adam çıkıp utanmadan hala ben otel yaptırcam ben gayrı menkullerle konusulcam bla bla diyip duruyor.Ve hiç bir kongre üyeside ya kardeşim burası GALATASARAY sen hayırdır demiyor.Ünay Aysal başkanlık döneminde sürekli herkes eleştirmeyi biliyordu.Galatasarayın en büyük düşmanı Yine Galatasaraylılar bunu hepimiz biliyoruz.Liseli lanetinden kurtulamadığımız sürece avrupada bir kupa daha zor kazanırız imkansız değil ama bu kafayla çok zor

uA forumunda , Özcan Togay yönetimi ve hamza yı eleştiren herkesi atıyor forumdan..

Kendi gibi düşünmeyen herkese ceza veriyor..

Aferim çapsız sende bu geri kafalılıkla devam et..

Pavalı Admin..

Adamlari külüp finanse ediyor, hiç karsi çikarlarmi tabiki hayir...

Yönetim ve Hamza külübü rezil ediyorlar, bunlardan bir TIK ses çikmiyor, inanilir gibi degil.

Son düzenleme:
Şampiyon takımın nasıl enerjisi yok edilir nasıl dezavantaja cevrilir sampiyon takımın taraftarının nasıl umudu kırılır bunu gösterdiğiniz için allah belanuzu versin yönetim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt