Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır.Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Gunaydin gsc ailesi

Asamoah Stoper Surpriz h.o bu nobette deriz umarim

Ama once gayseriye koymaliyiz


Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
 
Rtaslar bir yakin akrabam Umraniyespor'la yakin bir is iliskisinde, ben de 2-3 senedir nispeten yakindan takip ediyorum takimi

Genc kanat oyuncusu Emircan Altintasin geleceginin parlak oldugu fikrindeyim. Caliskan, hizli ve akilli bir cocuk (top teknigi inanilmaz degil). Izleyen bilen var mi acaba?


Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt