Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sinan gümüş

maalesef menajerinin dolduruşuna gelmiş. ortada hala net bir teklif yok. menajeri fellik fellik kulüp arıyor. inşallah yazılı bir teklif ile döner. bu arada kendisi giderse 3.bir forvet transferi olacak.
(quakerboy - 8 ağustos 2017 08:41)

:red::red:

Sinan-Carole ikilisini satalım biran önce klübün kasasına 5-6 milyon da olsa bir para girsin

geri kalan tüm çöpleride satabildiğini sat ; satamadığınla sözleşme fesih et

Stoper transferi ile ilgili bir gelişme var mı? Bütün sezon serdar ve ahmet çalık acaba ne zaman hata yapacak da gol yiyeceğiz endişesi yaşamayız umarım.

Ostersund maçı öncesi passolig alıp maça gitmeyi planlıyordum ki son anda bir aksilik çıktı maç sonu neyse ki almamisim dedim.

Simdi karar kaldim passolig alıp cuma günkü maça gideceğim. Ne yapmamız gerekiyor bu zımbırtıyi almak icin?

Son düzenleme:
Ostersund maçı öncesi passolig alıp maça gitmeyi planlıyordum ki son anda bir aksilik çıktı maç sonu neyse ki almamisim dedim.

Simdi karar kaldim passolig alıp cuma günkü maça gideceğim. Ne yapmamız gerekiyor bu zımbırtıyi almak icin?

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
36lira odemen gerekiyor.
Mac biletin PASSO'da! adresine girerek yapabilirsin.
Uzatmaya 36tl verdim ben. Sifirdan cikartma daha pahali olabilir belki.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Sol Acik, Sol Bek , Stoper ve Hizli Santrafor almamliz lazim.
Bu sekilde hem takim guclenecek hem yedek kulubesinin seviyesi biraz artmis olacacak. Linnes, Tolga, Rodriguez gibi oyuncular oyuna sonrada girip takima faydali olabilecek kapasitedeler.

Asıl sıkıntı ne 60-65 dakika süper oynayan bir Galatasaray var ama sonrasında çok düşüyoruz

Bunu sezon başı olması+takımın daha tam oturmamış olması ve aşırı sıcaklara vermek istiyorum

İnşallah yeni transferler Asamoah ve Feghouli eklenir bu kadroya ve deplasmandaki konya maçına kadar kadro tamamen oturur

Bu sıkıntıyı çözmek için dakika 65 civarı sahaya A.Poko tarzı bir orta saha ve Janssen tarzı bir forvet gerekiyor

Böyle basacak rakibin oynamasına izin vermeyecek adamlar gerekiyor yedek klübesine

Belki Garry veya Tolga olabilir yedekten oyuna girecek adam ama Eren-Selçuk-Donk-Carole filan olacak iş değil bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt