Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akif Karabulut

Aslan Üye
Bu saatten sonra max demba ba gelir.. Ben hala eren ve sinanla devam edeceğimizi düşünüyorum.. Herkesin satılması muhabbeti dönüyor bu kadar şey dedikodu olamaz belli ki bir dar boğazdan geçiyoruz.. Geçen yılın kare 4lüsü serdar-nagatomo-garry-gomisti 3ü gitti.. 2sinin yeri boş birinin yerine ya tutarsa transferi yapıldı..
Gece gece moral bozmak istemem aynı şeyleri çok kez söyledim ama gerçekler böyle.. 6 ay eren kazmasına tahammül eden takım şampiyonluk isteseydi 4 ocakta forveti indirirdim Türkiyeye.. Bakın akbilsporun en büyük eksiği yaratıcı oyuncuydu ilk gün robinhoyu aldılar çok da elzem olmayan da costayı çok iyi fiyata satıp yerine adam aldılar hoş almasalar da adamlarda Mahmut bile sotçrıtmadan stoper oynuyor geçen yıl gayet iyi oynayan atta ah var.. İşte şampiyonluk arayan takım böyle olur 3-5 günde herşey tamam dost acı söyler maalesef..

Murat Terim

10 Numara!

Ersin Kaçar

Parçalı Üye
ulen madem forvet almicaktik ereni neden kadro disi yaptik beceriksiz fikirsiz herifler

Fatih Hacı

Taçsız Kral
benim soyadımda buna benzer birşey var kaldırmak zorunda kaldım
Yok ya. Seninkisinde okadar göze batar şekilde bir sorun yok bence.

Düşünsene bir Yahudi forumunda hitler soyismi ile katılıyor olsun birisi.

Benzerlik işte diyelim i vakitte :) neyse uzatmaya gerek yok aslında. Ben pek umursamıyorum da daha çok başı ve başınız ağrır gibime geliyor

Halim Kırıkçı

10 Numara!
apo bu gece rulettedir başkan zaten coktan a haber izlerken uyuyakalmıstır garibim hocada yönetim calısıyor sanıyordur.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
sinan enqinle qaya çilinqiroqlunun içini açıp baqsalar ufacıq beşiqtaş şeysinin yanında qocaman asis yıldırım silüeti çıqar, yalaqalar

qamber de souza

Akif Karabulut

Aslan Üye
Berkaya ben de takığım ama soyadından değil harbi futboldan anlamadığı için..
Kendimi otorite görmüyorum yanlış anlamayın sadece şahsi fikrim

Koray Akgerman

Aslan Üye
Şu golu atan bir forvet olsaydi biz 3 puan farkla 2. Siradaydik. Bu kazmayi da hoca yolladi. Hala forvet yok, hayret ya!!
314.jpeg.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt