Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert koru

Kırmızı Üye
Buyuk trolleniyoruz ibrahimovic mevzusuna donecek bak dalga konusu olucaz 1.cok para ister alamayiz 2.olarak lyundulada fos cikti yine elimize 1 forvet 1 stoper ile tamamlariz transfer sezonunu

Hakan Atasoy

Tecrübeli Üye
Yazik bu taraftari ne hale getirmisler... Net santrafor gereken bir donem, cuma aksami, Balotelli Istanbul'da dedikodulari var gayet iyi de kanitlari var

Ne heyecan var ne forumda bir hiz, normalde sayfa yenileyince bir yeni sayfa gelmis olurdu
Normalde 1 sayfa gelmiş olabilir belki de ama bende her sayfada 10 kişi engelli olduğu için 3 4 kişi yazıyor görünüyor:ROFLMAO:

Mert koru

Kırmızı Üye
Kufur etmek istemiyorum ama bu balotellide kafasi kirik bizi trolluyor olabilir millet yazinca oraya hatta gülmekten ölüyordur garanti

Umut Gül

Tecrübeli Üye
Biz alamayiz ama 1000 tane sponsoru olan başakşehir alir. Devir artik onlarin devri

Oğuzhan Önal

Tecrübeli Üye
Yazik bu taraftari ne hale getirmisler... Net santrafor gereken bir donem, cuma aksami, Balotelli Istanbul'da dedikodulari var gayet iyi de kanitlari var

Ne heyecan var ne forumda bir hiz, normalde sayfa yenileyince bir yeni sayfa gelmis olurdu
Taraftarda biliyor bu yönetimin balotelliyi getirmeye çapının yetmeyeceğini.

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Luyindama diyor ki standard liege de az para kazaniyorum, size geliyim de bana da yuksek yillik ucreti verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt