Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Ingiliz bir site buldum yillar öncesinin formalarini satiyorlar bizim eski formalar da varmis. Hep 96-00 arasi zamandan formalara sahip olmak istemisimdir, sahsi ilk formam 2002 formasiydi.

98/99 formasi 59,99 Pound. Bu fiyatin üstüne ek olarak %20 indirim gelecek bir de acaba iki tane forma alsam mi diyorum bizim eskilerden. Merak eden bir göz gezdirebilir.

Original Vintage Retro Galatasaray Football Shirts and Kit - 1970s to present - Classic Retro Vintage Football Shirts
Guvenilir bir site ama kargosu falan pahali

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Guvenilir bir site ama kargosu falan pahali
Kargo parasi mühim degil acikcasi, benim icin önemli olan güvenilir olmasi ve formalarin kaliteli olmasi. Yani iyi durumda olmasi.

Ebay de kac kere denk geldim bizim Uefa Kupasi formasina falan ama güvenip alamadim.

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Ingiliz bir site buldum yillar öncesinin formalarini satiyorlar bizim eski formalar da varmis. Hep 96-00 arasi zamandan formalara sahip olmak istemisimdir, sahsi ilk formam 2002 formasiydi.

98/99 formasi 59,99 Pound. Bu fiyatin üstüne ek olarak %20 indirim gelecek bir de acaba iki tane forma alsam mi diyorum bizim eskilerden. Merak eden bir göz gezdirebilir.

Original Vintage Retro Galatasaray Football Shirts and Kit - 1970s to present - Classic Retro Vintage Football Shirts
1547252545580.png

Hasan Taysi

Kırmızı Üye
alan carvalho ismini ilk duyduğum kaynağım( ki kendisi geldi. şerefsiz takımı yüzünden gecikiyor transfer.. ) MARIO BOLETELLİ HAYIRLI OLSUN DEDİ. BAŞKA YERDEN TEYİD EDEMEDİM. GERÇEKLEŞMEZSE BANA KÜFÜR ETMEYİN. BENDE SİZİN GİBİ HEYECANLANDIM PAYLAŞIYORUM. YARINA NETLEŞİR. OLMAZSA 1-2 GÜN BEKLEYİP CEZAYI VERİN. NE YAPALIM CİM BOM İÇİN YATACAĞIZ... DEDİ,Ğ,M GİBİ YÜZDE YÜZ DEĞİL TEK KAYNAKTAN GELDİ BİLGİ.

Hakan Atasoy

Tecrübeli Üye
alan carvalho ismini ilk duyduğum kaynağım( ki kendisi geldi. şerefsiz takımı yüzünden gecikiyor transfer.. ) MARIO BOLETELLİ HAYIRLI OLSUN DEDİ. BAŞKA YERDEN TEYİD EDEMEDİM. GERÇEKLEŞMEZSE BANA KÜFÜR ETMEYİN. BENDE SİZİN GİBİ HEYECANLANDIM PAYLAŞIYORUM. YARINA NETLEŞİR. OLMAZSA 1-2 GÜN BEKLEYİP CEZAYI VERİN. NE YAPALIM CİM BOM İÇİN YATACAĞIZ... DEDİ,Ğ,M GİBİ YÜZDE YÜZ DEĞİL TEK KAYNAKTAN GELDİ BİLGİ.
Şaka bir yana lütfen doğrulatır mısın bilgiyi

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Isim vermen lazim abi internetteki hamlelerine dikkat etmen lazim abi zor durumdayiz

Hem Alan hem Balotelli olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt