Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Semih Köröglu

Kırmızı Üye
İlk gördüğüm haber "Batshuayi ye Monaco kancası. Monacodan Galatasaraya 2. darbe. Falcaoyu vermeyip Galatasarayın elinden Batshuayi alıyorlar" tarzı bir haber...
Bu oyuncular aklı selim insanlar için hiçbir zaman bir opsiyon olmadıki zaten....
Herkese günaydın bu arada

Ekrem Altıntaş

Tecrübeli Üye
İlk gördüğüm haber "Batshuayi ye Monaco kancası. Monacodan Galatasaraya 2. darbe. Falcaoyu vermeyip Galatasarayın elinden Batshuayi alıyorlar" tarzı bir haber...
Bu oyuncular aklı selim insanlar için hiçbir zaman bir opsiyon olmadıki zaten....
Herkese günaydın bu arada
Monacoya gitcek olsa bence bu gorseli paylasmazdi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taha Tekler

What a come back!
10 Numara!
Luyindama cidden maçlarda izlediğimizde de çok göze batan bir stoper. Keşke gerçek olsa.

Bu şekil vücutlü ve lider stoperler kalmadı artık.

Ferhat Öztürk

Tecrübeli Üye
Forvet transferinin bu kadar uzun sürmesinin 2-3 sebebi olabilir.Ya çok önemli gerçekleşmesi zor bir transferi bitirmeye çalışıyorsun,ya Demba Ba gibi taraftarın bu yoklukta bile istemediği bir oyuncuyla anlaşmana rağmen tepkilerden çekinip açıklamak için son günü bekliyorsun,ya da yaz dönemi olduğu gibi kimseyi almayacaksın sadece taraftarı kekliyorsun.İçimden bir his başkanın çıkıp müjde Eren’i affettik gibi birşey diyeceği yönünde.

Koray Akgerman

Aslan Üye
Balotelli belki gelmez ama su an KESINLIKLE Istanbul'da
  1. Sabah dustan selfie atti kupe ve kolyeli
  2. TAV Havalimani olan bir yerden fotosu dustu ama o oldugu belli degildi
  3. Biri gssozluk'e duyum tasidi VIP aracla ilgili
  4. VIP arac fotosu sizdi, kiyafet ve kupe-kolye uyusuyor
  5. Demek ki duyum dogru, Maslak'ta bir otelde misil misil uyumakta
Ha Istanbul'da olmasinin bir onemi var mi? O kadarina siz karar verin
Bassak icin gelmistir eger gelmisse. Biz de adebayoru aliriz. Basaksehirin yollayacaklarina talip olucaz artik.

Ben isme takilmam. Ama bu hafta Ankaragucu macina kadar adam gibi bir santrafor gelmezse yonetim biter benim icin. Ondan sonra zaten oluşacak olan taraftar-yonetim gerilimi bu yonetimin son bulmasi ile sonuçlanır.

Orçun Sözer

10 Numara!
Luyindama'da epl yapacak bir tarz var ama lider stoper değil,ihtiyaçlarımıza yanıt veremez

Melih Peker

Baba Gündüz
Mustafa Cengiz : Çok güzel bir hazırlık maçı olacak , eksiklerimizi görmek açısından da faydalı olacağını düşünüyorum.Önemli takviyeler yaptık , yeni takviyeler için de çalışmalarımız sürüyor.Teknik ekibimimiz ve altyapımıza güveniyoruz

Fatih Dursun

Tecrübeli Üye
Mustafa Cengiz : Çok güzel bir hazırlık maçı olacak , eksiklerimizi görmek açısından da faydalı olacağını düşünüyorum.Önemli takviyeler yaptık , yeni takviyeler için de çalışmalarımız sürüyor.Teknik ekibimimiz ve altyapımıza güveniyoruz
Yayın olacak mı hocam

Umut Özçelik

10 Numara!
Hangi onemli takviyelermis onlar soylesende bizde bilsek ona gore izlesek maci?
Haftaya bugun lig basliyor ve halen forvetimiz yok.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Melih Peker

Baba Gündüz
Mustafa Cengiz : Değerli basın mensupları öyle haberler okuyorum ki hayretle karşılıyorum.Falcaolar balotelliler havada uçuşuyor.Geçen kişisel telefonumu bir whatsapp grubuna eklemişler , bir anda soru yağmuru , taraftar haklı olarak transfer soruyor ancak yüksek meblağlı isimler financial fairplay söz konusu iken mümkün değil.Basın abartılı haberler yapınca taraftar bize kızıyor.Her transfer döneminde telefon numaramı değiştirmek zorunda kalıyorum.Küfür hakaret edenleri gerçek Galatasaray taraftarı olarak görmüyorum.

Ercan Kinay

10 Numara!
Falcao batshuayi den sonra Balottelli Galatasaray da

Galatasaray Düşmanlarının .........

Melih Peker

Baba Gündüz
Ayaküstü röportaj verdi bir restoran çıkışında ..DHA , ahaber falan vardı

Ercan Kinay

10 Numara!
Terimin başlattığı garip bir savaş bu duyumculara saldırmak. Herkes senin gibi yılda 20 milyon TL kazanmıyor hocam. Adam sosyal medyada yalan yazarak takipçi kazanıyor ekmeğinin peşinde yani. Ahlaksızlık olabilir ama bu kendi derdi sanane bize ne? Atsın yalanı öpsün inananı. Yalana duyuma katlanamayan da girmesin twittera takip etmesin olsun bitsin.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ha

Galatasaray Düşmanlarının .........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt