Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankaragücü macina kadar bir sey olmaz bence. Fiyat düşsün diye bekliyorlar ama yine adam almayacaklar. Sonra hoca cildirip istifa edecek.
yok renktaş fiyat falan hikaye aylar öncesinden belliydi herşey hazır olmalıydı transfer sezonu resmen açılınca hamleler arka arkaya gelmeliydi bide hazırlanıyoruz,çalışıyoruz diyolar hocada aynı kafada devam ediyor forvet yok altyapıdan 1 forvet denemiyor ilkyarı erenle delirtti bizi şimdi sinanla delirtcek...

Umarım 5-0 leipzig alır çünkü ben bu filmi Alanya maçını farklı alınca gördüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir yönetim sadece beceriksiz olsa utanıp 6 ayda forvet alırlardı . Bence bu yönetim art niyetli
Avcının söylediklerine bakarsak ibb qatar iş adamlarına satış meselesi doğru olabilir.

Tek istedikleri şey alacakları takımın şampiyonlar ligi vizesine sahip olması diye dedikodusu vardı.

Hükümet desteği mevcutmuş bu operasyon adına bide. Santrfor alınmazsa kaliteli bir şekilde bilin ki bunlar takımı hocayı camiayı satmış olacak yukarıdan emir geldi diye

DwtXEXHXgAIpUwu

1 senedir forvet alamayan yönetim bu saatten sonra belhanda'nın yerinide dolduramaz boşuna satmaya gerek yok. 10 milyon euro sinanın serdar'ın alacaklarına gider.

Herkesin payi vardir , 7/8 ile lige neredeyse sifirdan kurulma takimla baslayan tudor da , derbi rezaletlerinden sonra takimi ayaga kaldiran terim de , hatta gecen seneki degisimi yapan dursun da pay sahibidir

Ben de baslica payi tribunlere veririm . Oyuncular da sonuna kadar mucadele ettiler

Bu sezon da kimle oynarsak oynayalim sonuna kadar maclari kazanmak icin cabalayacagiz napalim yani

Avrupaya hayir ama lige yetecek kadro halen mevcut , ki iyi kotu ileri uca biri alinacaktir mutlaka

Nereye lige yetecek kadro mevcut ? Golü kim atacak?

Hayal gormeyin. Rakibine adebayor yetmedi, robinhoyu aldi.

Sen 2 transfer sezonudur 2 santrafor isteyen efsane Teknik adamina 1 tane almadin ve 2. Yari başliyor! Adam da satildi.

Bu işin bahanesi olmaz. Ankaragucu macına santrafor olarak Sinan çıktığı gün M.Cengiz icin GS başkanlığı ünvanı kağıt üstünde kalır.

Çapı yetmediği kanıtlanır !! En kisa surede taraftar M.Cengizi de sepetler!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt