Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam alıyoruz tanınmamış 3 milyon euro en iyi oyuncularımızı satmaya çalışıyoruz hemde araplara 3-5 zor veriyorlar nasıl scout başarısı bi gidinde kasımpaşa diagne gibi bulunda tamam diyelim . İnşallah bu adam iyi çıkar uyum sağlar yoksa işler çok değişir ve bizim hala lig başlayacak forvetimiz yok . 3 milyon stopere verene kadar neden forvete verilmiyor ya Alan olmazsa ne olacak

Polonya basını kulüpler anlaşmaya yakın demiş

Maliyeti çok değilse iyi olabilir 22 yaşındaymış şimdi bi videosuna baktım milli maçta italyaya iki gol birden atmış ve goller usta işiydi.
Araştırınca çıkıyor böyle oyuncular rodriguesi de kimse tanımazdı bak sonuç ortada 10 milyon para artı performans kazandırdı.

Stoper transferini Marcao ile hallettikten sonra santrfor için de adımızın Tetteh ile anılıyor olması güzel

Artık gençlere yönelmemiz gerektiğinin farkındayız en azından. Tetteh 'de fizik üstünlüğü olan, boyuna göre hızlı sayılabilecek, yetenekli, oyun içinde sorumluluk alan iyi mücadele eden birisine benziyor

Gerçekten bu transferlerin yapılması beni çok mutlu eder eğer tutarsa hem takımda ciddi işimizi görür hem de satarken çok kazandırırlar bize, tutmasa bile gerçekten çok büyük bir kaybımız yok mesela Marcao senelik 750 bin € euro maaş ile oynayacak diyor tutmadı diyelim elbet elimizden çıkarmamız gerektiği zaman zorlanmadan kendisine verdiğimiz bonservisi aşağı yukarı geri kazanarak yollarımızı ayırabiliriz, Tetteh 'de gelse 700-800 bin € maaş ile oynasa kendisini ispatlamak için daha iyi yerlere gelmek için sürekli elinden geleni en iyi şekilde sahaya yansıtacağına inanıyorum

berkay saracoglu denen fenerliyi dün rapor eden bendim.1 gün bile sabredemedi forum.modlar ceza vermeseydi mod olup ben basacaktım o sonsuz banı...

Sergen tetteh izle. 4 maçını izledim. Ben sana elmander bileği, adebeyoru gibi hava ve duvar olacak biri. Bence Fatih hoca büyük bir şans bizim için. Söyle düşünelim iyi gençleri alip, takım oyuncusu olarak adepte Edip yeteneklerini sergileyecek. Avrupa piyasası veya Araplara zamanı gelince satacak. Şunu anlayalim bu ülkede yıldız denilecek oyuncu sayısı 1-2 geçmez artık senede mali olarak. Çünkü çin ve Araplar alıyor artık.

Mantikli olan bu zaten. Tekrar satilabilir ve katki saglayan oyuncu bulmak.

Yoksa yarim sezon icin 3.5 milyon euroyu 1 gol atabilmiş kiralik golcüye (!) gömmeyi kimse bana açıklayamaz!!
30 yaş civarı ve üstü adamlara kesinlikle bonservis verilmemeli. Verilecekse genç scout transferlerine verilsin zarar etmeden satabiliyorsun en azından.bruma,telles ve rodrigues den az da olsa kar ettik.bu tarz isimlere yönelmek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt