Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet dedektifliği bir kenara bırakıp nöbetimize bakalım adam kendisini adminlere ispat etmiş daha üstüne gitmeye gerek yok diye düşünüyorum sakız gibi uzadı konu çünkü

Bu saatten sonra max demba ba gelir.. Ben hala eren ve sinanla devam edeceğimizi düşünüyorum.. Herkesin satılması muhabbeti dönüyor bu kadar şey dedikodu olamaz belli ki bir dar boğazdan geçiyoruz.. Geçen yılın kare 4lüsü serdar-nagatomo-garry-gomisti 3ü gitti.. 2sinin yeri boş birinin yerine ya tutarsa transferi yapıldı..
Gece gece moral bozmak istemem aynı şeyleri çok kez söyledim ama gerçekler böyle.. 6 ay eren kazmasına tahammül eden takım şampiyonluk isteseydi 4 ocakta forveti indirirdim Türkiyeye.. Bakın akbilsporun en büyük eksiği yaratıcı oyuncuydu ilk gün robinhoyu aldılar çok da elzem olmayan da costayı çok iyi fiyata satıp yerine adam aldılar hoş almasalar da adamlarda Mahmut bile sotçrıtmadan stoper oynuyor geçen yıl gayet iyi oynayan atta ah var.. İşte şampiyonluk arayan takım böyle olur 3-5 günde herşey tamam dost acı söyler maalesef..

benim soyadımda buna benzer birşey var kaldırmak zorunda kaldım
Yok ya. Seninkisinde okadar göze batar şekilde bir sorun yok bence.

Düşünsene bir Yahudi forumunda hitler soyismi ile katılıyor olsun birisi.

Benzerlik işte diyelim i vakitte :) neyse uzatmaya gerek yok aslında. Ben pek umursamıyorum da daha çok başı ve başınız ağrır gibime geliyor

sinan enqinle qaya çilinqiroqlunun içini açıp baqsalar ufacıq beşiqtaş şeysinin yanında qocaman asis yıldırım silüeti çıqar, yalaqalar

qamber de souza

Berkaya ben de takığım ama soyadından değil harbi futboldan anlamadığı için..
Kendimi otorite görmüyorum yanlış anlamayın sadece şahsi fikrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt