Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Balotelli belki gelmez ama su an KESINLIKLE Istanbul'da
  1. Sabah dustan selfie atti kupe ve kolyeli
  2. TAV Havalimani olan bir yerden fotosu dustu ama o oldugu belli degildi
  3. Biri gssozluk'e duyum tasidi VIP aracla ilgili
  4. VIP arac fotosu sizdi, kiyafet ve kupe-kolye uyusuyor
  5. Demek ki duyum dogru, Maslak'ta bir otelde misil misil uyumakta
Ha Istanbul'da olmasinin bir onemi var mi? O kadarina siz karar verin

alan carvalho ismini ilk duyduğum kaynağım( ki kendisi geldi. şerefsiz takımı yüzünden gecikiyor transfer.. ) MARIO BOLETELLİ HAYIRLI OLSUN DEDİ. BAŞKA YERDEN TEYİD EDEMEDİM. GERÇEKLEŞMEZSE BANA KÜFÜR ETMEYİN. BENDE SİZİN GİBİ HEYECANLANDIM PAYLAŞIYORUM. YARINA NETLEŞİR. OLMAZSA 1-2 GÜN BEKLEYİP CEZAYI VERİN. NE YAPALIM CİM BOM İÇİN YATACAĞIZ... DEDİ,Ğ,M GİBİ YÜZDE YÜZ DEĞİL TEK KAYNAKTAN GELDİ BİLGİ.

Kaynak belirtmek ya da açıklama yapmak zorunda değil misin bu mesajdan sonra?

Ujfalusi devreye sokuls
Ingiliz bir site buldum yillar öncesinin formalarini satiyorlar bizim eski formalar da varmis. Hep 96-00 arasi zamandan formalara sahip olmak istemisimdir, sahsi ilk formam 2002 formasiydi.

98/99 formasi 59,99 Pound. Bu fiyatin üstüne ek olarak %20 indirim gelecek bir de acaba iki tane forma alsam mi diyorum bizim eskilerden. Merak eden bir göz gezdirebilir.

Original Vintage Retro Galatasaray Football Shirts and Kit - 1970s to present - Classic Retro Vintage Football Shirts
İlk sayfadaki sağdaki gri forma bende mevcut hem de Hasan Şaş ve Ergün imzalı. Çok güzel bir formadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt