Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 195 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çin'de saat 09:09, Alan bugün itibariyle Çin'de şuan. Bonservisini alabilir evrakları hazırlayıp bir kaç saat içinde feshi gerçekleştirebilir. Tabii gelecek ise!

Balotelli transferi Galatasaray adına da Balotelli adına da uygun transfer. Balotelli muhtemelen dünyanın hiçbir yerinde görmeyeceği sevgiyi, ilgiyi, heyecanı burada yaşayacak. Taraftar 6 aylık aranın ardından büyük bir golcüyle kucaklaşacak. Yönetim de Gomis'in yerini risk almayıp böyle bir isimle doldurmuş olacak. Forvet bölgesi takımın en kilit bölgesidir. Ba ya da genç bir forvetle sezona başlamak risk taşıdığından Balotelli'ye yıllık bayılabilirler. Uyumlu bir transfer olarak gözüküyor, gelmesini imkansız görmem.

Ne haber demir bas ahbap.

Balotelli transferi Galatasaray adına da Balotelli adına da uygun transfer. Balotelli muhtemelen dünyanın hiçbir yerinde görmeyeceği sevgiyi, ilgiyi, heyecanı burada yaşayacak. Taraftar 6 aylık aranın ardından büyük bir golcüyle kucaklaşacak. Yönetim de Gomis'in yerini risk almayıp böyle bir isimle doldurmuş olacak. Forvet bölgesi takımın en kilit bölgesidir. Ba ya da genç bir forvetle sezona başlamak risk taşıdığından Balotelli'ye yıllık bayılabilirler. Uyumlu bir transfer olarak gözüküyor, gelmesini imkansız görmem.

menejeriyle 1.5 yıllık talep ederler tahminim. Toplam maliyet 10m filan olabilir.(Raiola bedeli dahil değil.) Drogba usulü vizyon hamlesi olabilir ama başkan M.Cengiz'in profiline uymayan bir transfer Balotelli çok ümitlenemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt