Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon hayalimdeki Galatasaray 11'i:
--------------Muslera
Linnes Ozan Marcao Nagatomo
---------Ndiaye Belhanda
Zeneli Feghouli Onyekuru
-------------Balotelli

Kosmayacak, ısırmayacak adam yok, parçalar atarız rakipleri
not:ffp ye dikkat edilmiştir.

Ne haber demir bas ahbap.

menejeriyle 1.5 yıllık talep ederler tahminim. Toplam maliyet 10m filan olabilir.(Raiola bedeli dahil değil.) Drogba usulü vizyon hamlesi olabilir ama başkan M.Cengiz'in profiline uymayan bir transfer Balotelli çok ümitlenemiyorum.
Forvet yok forvet beklentisindeyim, final icin sabahlamaktan daha zor forvet beklemek acikcasi

Sen naptin ahbab

5 saat once paylastigi resim enock barwuah in instasinda da var.italyada pavia diye bi yer konumu da sallayin trollere inanmayin balo ile ilgilenmez bizimkiler

Ismini veremeyecegim bir kulup yoneticisinin oglu ile gorustum, Messi ile anlasilmis. Messi'nin Barcelona'dan ayrilmasi problemi kalmis. 30 aylik sozlesmenin feshini alacaklarina karsilik istiyor. 100 milyon euro imza parasini yonetim dusurmeye calismis, 99.5 milyon euroda anlasmislar.

Barcelona'dan fesih icin onayin yarin cikacagi tahmin ediliyor, yarin aksam saatlerinde kap gelecek.

Ismini veremeyecegim bir kulup yoneticisinin oglu ile gorustum, Messi ile anlasilmis. Messi'nin Barcelona'dan ayrilmasi problemi kalmis. 30 aylik sozlesmenin feshini alacaklarina karsilik istiyor. 100 milyon euro imza parasini yonetim dusurmeye calismis, 99.5 milyon euroda anlasmislar.

Barcelona'dan fesih icin onayin yarin cikacagi tahmin ediliyor, yarin aksam saatlerinde kap gelecek.

2 kere alıntılamışsın çok mu kızdın :asd:

Messi olmamış daha düşük seviye bir adam yazsaydın sanada inanabilirdik :LOL:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt