Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alan carvalho ismini ilk duyduğum kaynağım( ki kendisi geldi. şerefsiz takımı yüzünden gecikiyor transfer.. ) MARIO BOLETELLİ HAYIRLI OLSUN DEDİ. BAŞKA YERDEN TEYİD EDEMEDİM. GERÇEKLEŞMEZSE BANA KÜFÜR ETMEYİN. BENDE SİZİN GİBİ HEYECANLANDIM PAYLAŞIYORUM. YARINA NETLEŞİR. OLMAZSA 1-2 GÜN BEKLEYİP CEZAYI VERİN. NE YAPALIM CİM BOM İÇİN YATACAĞIZ... DEDİ,Ğ,M GİBİ YÜZDE YÜZ DEĞİL TEK KAYNAKTAN GELDİ BİLGİ.
Fena kufur yiyecek seninkiler yarin, obur gun. Tam cevap verecekken
A) konudan atilacaksin (kaynaksiz duyum)
B) belki de forumdan ihrac (kiskirtma)

Gereklimiydi?

Fena kufur yiyecek seninkiler yarin, obur gun. Tam cevap verecekken
A) konudan atilacaksin (kaynaksiz duyum)
B) belki de forumdan ihrac (kiskirtma)

Gereklimiydi?

ya yemişim forumunu.... bilgi duyum alınca paylaşıyoruz. gazeteler televizyonlar ciddi veya değil akşama kadar bilgi paylaşıyor. doğru ,yanlış. bu kadar ciddiye almayın herşeyi. şimdi hemen üyeliğimi sonlardır. severim seni ama sıkıldım ben...

ya yemişim forumunu.... bilgi duyum alınca paylaşıyoruz. gazeteler televizyonlar ciddi veya değil akşama kadar bilgi paylaşıyor. doğru ,yanlış. bu kadar ciddiye almayın herşeyi. şimdi hemen üyeliğimi sonlardır. severim seni ama sıkıldım ben...

yöneticiler üyeliğimi sonlandırabilir. kim yetkiliyse.... infazım ned stark misali Hayri'nin elinden olsun

Forumun kurallari var. Ya kaynagini buraya yazarsin, ya da adminler ile onceden hal edersin. Seni koruma derdindeyim. Kac kisi linc ettiler bosu bosuna

Forumun kurallari var. Ya kaynagini buraya yazarsin, ya da adminler ile onceden hal edersin. Seni koruma derdindeyim. Kac kisi linc ettiler bosu bosuna

anladım yahu. biliyorum samimiyetini. eyvallah ama ben gerçekten sıkıldım musap. yarın modlarla konuşacağım. mümkünse tüm mesajlarımın silinmesini ve üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum. ha silinmiyorsa kalsın sorun değil..

Bakiyorum her gun yeni bir Balotelli hikayesi. Gelmesin bu adam. Dert olur basimiza. Simdi yaticam. Sabah kalktigimda dogru durust bir transfer haberi gormek istiyorum. Utandirmayin beni.

Bakiyorum her gun yeni bir Balotelli hikayesi. Gelmesin bu adam. Dert olur basimiza. Simdi yaticam. Sabah kalktigimda dogru durust bir transfer haberi gormek istiyorum. Utandirmayin beni.

Güzel totem bunlar .. bende kendimi böyle yapıp maalesef iyice gaza getiriyorum .. İstiklal da Balotelli forması ile gezdiğimi fln gözümüzün önünde canlandiriyorum.. hayali bile güzel oluyor ha

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terimin başlattığı garip bir savaş bu duyumculara saldırmak. Herkes senin gibi yılda 20 milyon TL kazanmıyor hocam. Adam sosyal medyada yalan yazarak takipçi kazanıyor ekmeğinin peşinde yani. Ahlaksızlık olabilir ama bu kendi derdi sanane bize ne? Atsın yalanı öpsün inananı. Yalana duyuma katlanamayan da girmesin twittera takip etmesin olsun bitsin.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terimin başlattığı garip bir savaş bu duyumculara saldırmak. Herkes senin gibi yılda 20 milyon TL kazanmıyor hocam. Adam sosyal medyada yalan yazarak takipçi kazanıyor ekmeğinin peşinde yani. Ahlaksızlık olabilir ama bu kendi derdi sanane bize ne? Atsın yalanı öpsün inananı. Yalana duyuma katlanamayan da girmesin twittera takip etmesin olsun bitsin.

Öyle saçma dünya mı var? Yalan yazarak sürekli insanları iftirada bulunup, taraftarların önünde atıyor bu mu ekmek kazanmak? O zaman yalancı psikiyatrist olan birine muayene olmayı normal karşılarsın ilacını da içince deveye diken............ Mi dersin? Yalanla ekmek parası kazanırsan biri de doğruyla sana yol verir.

Taraftarı galeyana getiriyorlardı. İnsan inanmasa bile inanmak istediği için binlerce kişi o gelmedi bu gelmedi diye kahrından uyuyamıyordu. Fatih Terim’in son aylarda yaptığı en kral harekete garip demek ve yalan haber sallamaya “Ne olmuş canım yalan haber salladıysa. Onların da ekmek parası bu” demek en iyi tabirle Fatih Terim’e atacak bok bulamadığı için bunları söylemektir benim gözümde. İlginç gerçekten.

Forumdaki sıkıntılardan bahsediyorum lakayıtlık terbiyesizlik saygısızlık ne ararsan var diğer forumlara girin bakın anında banlıyolar adamı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet iyi niyet yaramıyor kimseye insanı seven yarıyor. İhraç edildikten sonra sosyal medyadan falan dil döküyorlar sonra geri dönmek için. İnsanoğlu kıymet bilmez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Balotelli duyumları patlamış gece. Ben inanmıyorum ama gelmesini isterim. Geçen sene 26 gol atmış, bu sene 0. Çok değişik bir oyuncu, gelirse ikincidevre 15 golde atabilir, kendini kadro dışı bıraktırıp hiç golde atamayabilr :). Ama Terim ile coşma ihtimali daha fazla. Terim sever böyle adamları yola getirmeyi.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt