Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 199 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
günaydınlar. bugün içimde transfer gelişmesi olacak hissi var. hayırlısı bakalım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk gördüğüm haber "Batshuayi ye Monaco kancası. Monacodan Galatasaraya 2. darbe. Falcaoyu vermeyip Galatasarayın elinden Batshuayi alıyorlar" tarzı bir haber...
Bu oyuncular aklı selim insanlar için hiçbir zaman bir opsiyon olmadıki zaten....
Herkese günaydın bu arada

İlk gördüğüm haber "Batshuayi ye Monaco kancası. Monacodan Galatasaraya 2. darbe. Falcaoyu vermeyip Galatasarayın elinden Batshuayi alıyorlar" tarzı bir haber...
Bu oyuncular aklı selim insanlar için hiçbir zaman bir opsiyon olmadıki zaten....
Herkese günaydın bu arada
Monacoya gitcek olsa bence bu gorseli paylasmazdi

3af39d13cde8682d09d077a112ad51d0.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Luyindama cidden maçlarda izlediğimizde de çok göze batan bir stoper. Keşke gerçek olsa.

Bu şekil vücutlü ve lider stoperler kalmadı artık.

Forvet transferinin bu kadar uzun sürmesinin 2-3 sebebi olabilir.Ya çok önemli gerçekleşmesi zor bir transferi bitirmeye çalışıyorsun,ya Demba Ba gibi taraftarın bu yoklukta bile istemediği bir oyuncuyla anlaşmana rağmen tepkilerden çekinip açıklamak için son günü bekliyorsun,ya da yaz dönemi olduğu gibi kimseyi almayacaksın sadece taraftarı kekliyorsun.İçimden bir his başkanın çıkıp müjde Eren’i affettik gibi birşey diyeceği yönünde.

Balotelli belki gelmez ama su an KESINLIKLE Istanbul'da
  1. Sabah dustan selfie atti kupe ve kolyeli
  2. TAV Havalimani olan bir yerden fotosu dustu ama o oldugu belli degildi
  3. Biri gssozluk'e duyum tasidi VIP aracla ilgili
  4. VIP arac fotosu sizdi, kiyafet ve kupe-kolye uyusuyor
  5. Demek ki duyum dogru, Maslak'ta bir otelde misil misil uyumakta
Ha Istanbul'da olmasinin bir onemi var mi? O kadarina siz karar verin

Bassak icin gelmistir eger gelmisse. Biz de adebayoru aliriz. Basaksehirin yollayacaklarina talip olucaz artik.

Ben isme takilmam. Ama bu hafta Ankaragucu macina kadar adam gibi bir santrafor gelmezse yonetim biter benim icin. Ondan sonra zaten oluşacak olan taraftar-yonetim gerilimi bu yonetimin son bulmasi ile sonuçlanır.

Mustafa Cengiz : Çok güzel bir hazırlık maçı olacak , eksiklerimizi görmek açısından da faydalı olacağını düşünüyorum.Önemli takviyeler yaptık , yeni takviyeler için de çalışmalarımız sürüyor.Teknik ekibimimiz ve altyapımıza güveniyoruz

Mustafa Cengiz : Çok güzel bir hazırlık maçı olacak , eksiklerimizi görmek açısından da faydalı olacağını düşünüyorum.Önemli takviyeler yaptık , yeni takviyeler için de çalışmalarımız sürüyor.Teknik ekibimimiz ve altyapımıza güveniyoruz
Hangi onemli takviyelermis onlar soylesende bizde bilsek ona gore izlesek maci?
Haftaya bugun lig basliyor ve halen forvetimiz yok.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt