Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Cengiz : Değerli basın mensupları öyle haberler okuyorum ki hayretle karşılıyorum.Falcaolar balotelliler havada uçuşuyor.Geçen kişisel telefonumu bir whatsapp grubuna eklemişler , bir anda soru yağmuru , taraftar haklı olarak transfer soruyor ancak yüksek meblağlı isimler financial fairplay söz konusu iken mümkün değil.Basın abartılı haberler yapınca taraftar bize kızıyor.Her transfer döneminde telefon numaramı değiştirmek zorunda kalıyorum.Küfür hakaret edenleri gerçek Galatasaray taraftarı olarak görmüyorum.

Terimin başlattığı garip bir savaş bu duyumculara saldırmak. Herkes senin gibi yılda 20 milyon TL kazanmıyor hocam. Adam sosyal medyada yalan yazarak takipçi kazanıyor ekmeğinin peşinde yani. Ahlaksızlık olabilir ama bu kendi derdi sanane bize ne? Atsın yalanı öpsün inananı. Yalana duyuma katlanamayan da girmesin twittera takip etmesin olsun bitsin.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ha

Galatasaray Düşmanlarının .........

Terimin başlattığı garip bir savaş bu duyumculara saldırmak. Herkes senin gibi yılda 20 milyon TL kazanmıyor hocam. Adam sosyal medyada yalan yazarak takipçi kazanıyor ekmeğinin peşinde yani. Ahlaksızlık olabilir ama bu kendi derdi sanane bize ne? Atsın yalanı öpsün inananı. Yalana duyuma katlanamayan da girmesin twittera takip etmesin olsun bitsin.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aslinda bu yazinda neden Fatih Terimin 20 milyon kazandigini

Neden bu yalanci pisliklerin bi bok olamadigini anlatmissin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Cengiz : Değerli basın mensupları öyle haberler okuyorum ki hayretle karşılıyorum.Falcaolar balotelliler havada uçuşuyor.Geçen kişisel telefonumu bir whatsapp grubuna eklemişler , bir anda soru yağmuru , taraftar haklı olarak transfer soruyor ancak yüksek meblağlı isimler financial fairplay söz konusu iken mümkün değil.Basın abartılı haberler yapınca taraftar bize kızıyor.Her transfer döneminde telefon numaramı değiştirmek zorunda kalıyorum.Küfür hakaret edenleri gerçek Galatasaray taraftarı olarak görmüyorum.

Çok başarılı olmuş bu sefer forumun esat yılmaeri..

hayatımda bu kadar saçma sapan yönetilen bir klüp görmedim, bunda emeği geçen bütün yönetici ve teknik kadrodaki arkadaşları allaha havale ediyorum. önümüzdeki hafta lig başlıyor, liderden 6 puan gerideyiz, stoper ve forvet eksizkliğimiz yüzünden 6 puan geride kaldığımız yetmiyormuş gibi, eldeki stoper ve forvetide kadro dışı bırakıp yerlerine hiçbirşey koyamadık. şimdi kazara transfer yapsak bile onlar takıma adapte olana kadar ligide kaybetmiş olacağız. o zaman yapmayın kardeşim transfer falan, oynatalım altyapı oyuncularını satalım bütün para edenleri, bu seneyi böyle geçiştirelim, mayıstada kongremizi yapalım, Galatasaray'ı yönetebilecek çapta yöneticileri seçip önümüze bakalım. bunların bi halt beceremeyecekleri o kadar açıkki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt