Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler aklıma yeni geldi levent abinin dediği 9 ocak tarihli fransa bilet rezervasyonumuz balotelli ile ilgili olabilir mi diye saçma bir şüpheye kapıldım..

Mario Balotelli'nin Instagram hesabında bulunan "Aslan" emojisi kafaları karıştırdı. Eski İtalyan futbolcu Fabrizio Miccoli, "Kardeşim senin Galatasaray'a gideceğini söylüyorlar"diye yorum atarken yıldız futbolcunun fotoğrafta olan kardeşi, bu yorumu beğendi. (Habertürk)

Mario Balotelli'nin Instagram hesabında bulunan "Aslan" emojisi kafaları karıştırdı. Eski İtalyan futbolcu Fabrizio Miccoli, "Kardeşim senin Galatasaray'a gideceğini söylüyorlar"diye yorum atarken yıldız futbolcunun fotoğrafta olan kardeşi, bu yorumu beğendi. (Habertürk)

Sonra osurdu, aslan kükremesine benzer bir ses çıktı. Bu da kafaları karıştırdı..

Adam kaç yıldır Aslan lakabını kullanıyor 2 yıl önce storye Aslan emojisi attı diye sevinmişti millet oda fos çıktı. Ne balık hafızalı memleketiz

abv dursun. kapıdan kovsak bacadan giriyorsun şimdi de estetikle mustafa cengiz kılığına girip başkanlığa devam ediyormuşsun. gerçek başkanı öldürmediysen 24 saat içinde bize teslim et yoksa çok fena olacak.

Adamlar ilk 11 oyuncularini son gun satacaklar yav hee hee transferler hayirli olsun alan ve marcao ile yola devam cildirttiniz yonetim son gunler ucuza adam alamazsin ilerizekali yonetim

Vieira Balotelli karakter sorunlu, tembel ve yazin kilolu geri döndü diye kadro disi birakti son maclar.

Birkere de onu duvara calmayi isterdim dedi antrenör yerine futbolcu olsam.

Balo bence gelirse elimizde patlar

alan balotelli gibi adamlar hep zaman doldurmak icin bari adam gibi bir genc yetenek transfer edinde iyi cikarsa birseyler yapariz yoksa korkarim transferin son gününde Ba getirirler veya hic kimseyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt