Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslera
Mariano Ozan Marcao Nagatomo
Feghouli Savanier Fernando Henry
Balotelli Alan (DEMBA)
Téji Savanier çılgın bir adam her yönüyle orta saha adam bildiğin. Üstelik bu sezon muazzam bir performans yaşıyor öyle böyle değil. Hakkımızda çıkan haberler umarım umarım doğrudur

Ndiaye 'nin Muğdat 'ın 8 numara olan versiyonundan sonra Téji Savanier bize yeniden orta sahanın nasıl bişey olduğunu hatırlatır

Gerçekten abartmıyorum bu adamın bu sene Nimes 'de gösterdiği performansı ManCity veya Liverpool 'da oynayan bir adam gösterseydi millet deli gibi onu konuşuyor olurdu

Yine Fransa 2. Liginden çıkma bir deli oğlan, Cyprien 'i elimizden kaçırdık ama inşallah Téji Savanier 'i kadromuza katabiliriz. Belhanda 'dan gelecek 9 mil.€ nun büyük bir bölümünü bu adama yatırsalar keşke ...

Önce sneijder algısı,sonra medya algısı,tff oyuncuları,taraftar baskısı,adamın instagram sayfasına tecavüz etmek,asistin asisti,şut pası diye dalga geçmek.. Çok bile dayandın bunlara burda muğdata bilen tapan var bir s**r çekti diye.. Suçluyuz seni bunlara yem ettik. Seni o yönetim denilen beceriksizlere yem ettik.. Aldığın maaş dert oldu ama tarık,selçuk,ahmeti konuşan olmadı. Aynı gomiste olduğu gibi çok üzgünüm. Son zamanlarda en ayakta kalan oyuncularımızdandın. Şimdi martta dönecek emreden medet uman mı dersin,ianis denen çocuktan medet uman mı dersin.. 28 yaşındaki oyuncuyu ARAPLARA sadece 8 milyon euroya satmak. Hakkımı helal etmiyorum kimseye. Sizi bu taraftar getirdi bu taraftarda ağlatarak göndermezse en adi şerefsizim.

Bu mucize olsada Kralhanda kalıp bizi şampiyonluğa taşısa ama zor gibi, Kralsız yine maç kazanamaz bu ekip adam akıllı takviyeler gelmezse

Téji Savanier çılgın bir adam her yönüyle orta saha adam bildiğin. Üstelik bu sezon muazzam bir performans yaşıyor öyle böyle değil. Hakkımızda çıkan haberler umarım umarım doğrudur

Ndiaye 'nin Muğdat 'ın 8 numara olan versiyonundan sonra Téji Savanier bize yeniden orta sahanın nasıl bişey olduğunu hatırlatır

Gerçekten abartmıyorum bu adamın bu sene Nimes 'de gösterdiği performansı ManCity veya Liverpool 'da oynayan bir adam gösterseydi millet deli gibi onu konuşuyor olurdu

Yine Fransa 2. Liginden çıkma bir deli oğlan, Cyprien 'i elimizden kaçırdık ama inşallah Téji Savanier 'i kadromuza katabiliriz. Belhanda 'dan gelecek 9 mil.€ nun büyük bir bölümünü bu adama yatırsalar keşke ...

Hocam adamı izledim teknik kapasitesi iyi defans arkası pas atmayı seviyor Fatih hocanın sevdiği bi özellik bu geriden oyunda kurabiliyor şöyle bi kadro düşündüm puan iç sahada rakibi rezil ederler

Muslera
Mariano Ozan Marcao Nagatomo
Fernando
Feghouli Savanier
Nije Balotelli Onyekuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt