Transfer Nöbeti (ARSİV 16) - Sayfa 614 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARSİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu beşiktaş çok büyütülüyor renktaş her sene aynılar işte,
biz bu sene en kötü 3. Oluruz bunkadroyla bile
beşiktaşın derbi kazanması sürpriz olur.

tamam şenol hoca iyi futbol oynatıyor ama bursanın kaçıncı olduğunu unutmayalım, beşiktaş 2. Olamaz bana göre.

Şenol'u biz alacaktık reis. Hata yaptık. Bize çok uygundu.

Danyi yolla,Korayı kirala sonra Tottenhamda Chirichesi kirala stoper hattı tamamlansın sonra seneye Koray dönsün Baltaya teşekkür edilip yollanılsın Chirichesin opsiyonu kullanılsın alın size iki yıllık stoper pozisyonu çözümü.

Çirikeş denen adamı çok izlemedim ama BJK maçında 90.dakika saçma bir penaltı yaptırmıştı. Yaşının genç olması iyi umarım "Yeni Popescu" olur.

Onların alacağı ndoye başka ndoye. O forvet bu önlibero yaklaşık aynı sayıda gol atıyorlar yalnız.Benim söylediğim adam 29 yaşında olsa da bir dönem çok dilenip alamadığımız emana'nın savunması iyi versiyonu gibi. Kasada para yoksa ucuza denenip Perez Flerquin gib etki yapma ihtimali olabilir
Bu N'Doye daha geçen ay Angers ye transfer olmuş adam

Bize aslinda bu serefsiz sikecileri sindirip sinir eden,onlari uyuz eden futbolcular lazim.Melo gibi.
Ama dengelerimiz sasar.

Yedek kalecimiz yok, sağ bek mevkii koca soru işareti, kaliteli 1 stoper eksiğimiz var. Sol bek iyi gibi. Sağ kanat kocaman soru işareti. Selçuk ve Melo'nun yerine 2 adam şart. Sol kanat iyi gibi. 2 tane de forvet şart. Kısaca 7-8 tane kaliteli futbolcu lazım. Şikeciler her bölge için alternatifli. Kadroları çok geniş oldu.

Oğuz Altay@Oguz_Altay 11 Tem
FB iyi transfer yaptı. Yapmak zorundalar çünkü geride kaldılar her türlü kupada ve
2b50.png
2b50.png
2b50.png
2b50.png
da.

Bu kafalar yüzünden Hamza gibiler yönetiyor takımı. Onlar geride kaldılar diye yapıyor bir şeyler de, sen yakalamasınlar veya geçmesinler diye ne yapıyorsun

melo giderse takim ciddi anlamda kalite kaybeder. ve bu capsizlar ondan iyi veya onun ayarinda topcu alacak durumda da degiller. takim göz göre göre gözümüzün önünde eriyor ve bir sey yapamiyoruz. hep bu hamza'nin sacma sapan transfer politikasi yüzünden.

Sınır kalktı
Bruma ve Amrabatı yolladık
Yeni kanat almadık
Melo gidiyor gelecek adam belli değil
Belki adam alma orayı Hamite bırakır bu yönetim ve Hamza hoca. Şaşırmam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öyle ironik ki, Trabzon'daki başarısını öven insanların o başarıyı Selçuk-Burak ile kazandığını unutuyor olması :)

Adamın kerameti orda zaten.Geçen sene Bursada da hemen hemen her oyuncudan maksimum verim aldı.Oyuncudan verim alma konusunda açık ara 1 numaradır Şenol Güneş.Şimdi eline oğuzhan,gökhan töre gbi potansiyeli çok yüksek adamlar var bjkde ciddi sürpriz yapma potansiyeli var bu sene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt