Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 424 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu hafda bı bitsin,önümüzü bi görelim.şimdi tasalanmanın faydası yok.yaprak gibi bi ligde oynadıgımızdan şampiyonluk her zaman mümkün.

Son düzenleme:
bu hakan balta gibi cöp varmi bidaha birde banko stoperimiz.
bu sene hava toplarindan kactane gol yedik acaba.
servet bile bundan cok daha iyi stoperdi düsünün birde o ilerlemis yasinla bizde banko stoper.
bukadar kötü kadro planlamasimi olur ?
gecen sene sampiyonluk yarisinda savunma stoper sayesinde hic yoktuk, bu sene aynen devam ediyor.
bunlar hicmi akillanmyacak en önemli transfer yabanci lider bir stoper almakti bunlar gitti erene 4 milyon verdiler.
erene verilen parayla yarisina bi scout transferi yapsalar forvet icin yeterdi.
4 milyon rodrigues icin veriyorlar halbuki sol acik var, al o parayi bas stoper al.
defolup gistelerde kurtulsak !

Akhisar maçında Ahmet Çalık cezalı, Hakan Balta cezalı, Serdar sakat, Chedjou kovulcak,
Bir tek Semih var hala bir tane adam gibi stoper alamadılar ya yazıklar olsun ya..!
Sözde Karabük maçına herşey bitecekti..

Yok ya bütün stoperleri topla bir tane adam gibi etmez o kadar vasatlar ne hikmetse %90'ı yerli stoperlerimizin çok harika stoper yetiştiren millet olduğumuz için,evlatlarımıza çok güveniyoruz..
Trabzonspor 35'lik Durica ile oynuyor yemin ediyorum Durica karşılığında bütün stoperleri takas ederim..
Kjaer ile oynuyor Fenerbahçe keza aynı şekilde bütün stoperlerimizi satın alır..
Yazık kadro bu kadar kalitesiz olamaz ya..

nazifogluna göre oyuncuları ikna etme aşamasındaymışız :D ya bi hoca transferide yapında sezonun geri kalanına umutla bakalım.

Dün de yazmistim, Garry icin kötü demiyorum ama neden kanat oyuncu alindi? cok daha vahim sorunlar varkene takimda, ve eger biz garry ve ahmetle transfer dönemi kapatirsak bu nasil bir planlama? tez vakit td gitmeli ama yerine emanetci biri degil takimi tekrardan sil bastan yapacak biri gelmeli, derseniz en iyi td getir bu özbek brothersler varkene bir ise yararmi , yok yaramaz derim, cünkü adamlar kafalarina göre ve alacaklari komisyona göre transfer yapiyorlar

Tolga tam randımanla dönüp sezon sonuna kadar maç kaçırmamalı; eldekilerin hepsinden daha iyi, hem enerjik hem kreatif bir B2B orta saha oyuncusu alınmalı. Bunlar olmazsa bu takımdan ancak cacık olur. Selçuk da Sneijder' ın cezalı- formsuz olduğu durumlarda veya maç içinde onun alternatifi olur. Gerçi tarif ettiğim orta saha oyuncusu alınabilirse, bu halleriyle Sneijder-Selçuk birlikte kesik yemeli ama malum bizim TD öyle kabarık JB ye sahip değil...

Stoper mevki yıllardır ağlıyor, en çok ben istiyorum adam akıllı bir stoper alınmasını, Podolski kalsa bile forvet de lazım. Lakin bu orta saha rotasyonu ile Leva-Pique gelse nafile, öncelik orta saha olmalı...

yasin, bruma varken gary lüks oldu. mecburen biri yedek kalacak. elimizde birtane stoper birtane golcü yokken gidip en iyi pozisyonumuza transfer yaptık. ahmet artı gary parasına maicon yada hugo alınabilirdi. bir golcü forvet ve bir tanede ortasahaya teknik ve mücadeleci bir ortasaha ile transferi kapatacaktık.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garry'i niye aldık olası Yasin gidişinden,olası Bruma gidişinden..
Bence hatalı transfer değil ama zamanlamaya katılıyorum öncelik kesinlikle santrafor ve stoper olmalıydı,
Ahmet Çalık'ı niye aldık abi ben hala kafayı yiyecem ya..
2.5 milyon €'yu niye çöpe atıyon adam yemin ediyorum dümdüz odun gibi bişey ya..
Korkak açık alanda hantal,23 yaşında bu kadar göbek mi olur abi ya tombik suratı var..
Amk nasıl sporcusunuz ya..

Bruma'ya teklif varsa satılsın. Kimse 30-40 milyon euro hayalleri kurmasın. 15-20'e satabilirsen öp de başına koy. Oyun zekası ve bitiriciliği bu kadar kötü bir futbolcuya kimse o kadar paralar vermez. Rodrigues sol kanatta babalar gibi oynar. Bruma'yı satıp çift yönlü orta saha alsak daha hayırlı olur.

Tolga tam randımanla dönüp sezon sonuna kadar maç kaçırmamalı; eldekilerin hepsinden daha iyi, hem enerjik hem kreatif bir B2B orta saha oyuncusu alınmalı. Bunlar olmazsa bu takımdan ancak cacık olur. Selçuk da Sneijder' ın cezalı- formsuz olduğu durumlarda veya maç içinde onun alternatifi olur. Gerçi tarif ettiğim orta saha oyuncusu alınabilirse, bu halleriyle Sneijder-Selçuk birlikte kesik yemeli ama malum bizim TD öyle kabarık JB ye sahip değil...

Stoper mevki yıllardır ağlıyor, en çok ben istiyorum adam akıllı bir stoper alınmasını, Podolski kalsa bile forvet de lazım. Lakin bu orta saha rotasyonu ile Leva-Pique gelse nafile, öncelik orta saha olmalı...

Selçuk konusuna katılıyorum ama sneijder olmadan pozisyon üretemiyoruz sneijder kilit paslariyla bruma yi yasini pozisyona sokuyor dün de gördük sneijder in olmadığı takım çöp

Galatasaray taraftarı başarısızlığa alışmış.Hatta başarısızlıktan buyuk haz duyan bir kitle var.Geçen sene 6. olduk , bu sene en iyi ihtimal 4. olucaz.Yavaş yavaş Trabzon,Bursa seviyesine doğru gidiyoruz resmen Anadolu takımı olduk 2 senedir.Seneye bu yonetimle devam edersek daha buyuk bir faciayi tadabiliriz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malum olaylardan dolayı Türkiye'ye gelmek istemiyorlar diye açıklama yapan yöneticileri Terör propagandası yapıyor gerekçesiyle TUTUKLAYACAKSIN...

Ulen dingil herifler beceriksizliğinize vatanımızı karıştırmayın Allahın hanzoları

C2w9A6xXcAAKamX.jpg

C2w8_GiWgAIvxda.jpg

Sinan ve Cavanda döndu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt