Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sag kulagimdan ameliyat olacagim. Orta kulak iltihabi, tip dilinde Cholesteatom diyorlarmis, kulagimin arkasindan gireceklermis. Yaklasik 5 saat süren bi ameliyat. Yarin sabah ameliyat olacagim. Sabahi getirmeye calisiyorum...

Bazen insanin koca hayati bi hastane odasina sikisip kaliyor, insan hersey hakkinda kafa yoruyor.

Su durumda bile su foruma girip "ulan belki asamoah gelmistir" diyorum ya, pess... pes bu Galatasaray sevgisine.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Herhangi bir tehlikesi yoktur umarım

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sag kulagimdan ameliyat olacagim. Orta kulak iltihabi, tip dilinde Cholesteatom diyorlarmis, kulagimin arkasindan gireceklermis. Yaklasik 5 saat süren bi ameliyat. Yarin sabah ameliyat olacagim. Sabahi getirmeye calisiyorum...

Bazen insanin koca hayati bi hastane odasina sikisip kaliyor, insan hersey hakkinda kafa yoruyor.

Su durumda bile su foruma girip "ulan belki asamoah gelmistir" diyorum ya, pess... pes bu Galatasaray sevgisine.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
biz asamoah'i bekleriz rdasim, sen bir an önce iyileşeceksin insallah bosver asamoahi

abv asamoah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt