Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahmet Caliki takimda tut, Mugdati Celiki transfer et, Ömer Bayram siskosunu transfer et, Semih Kayayi geri alip Ozana 500bin TL ver cekip gitsin diye..

Sonra Terimi elestirmeyelim, he canim. Doldur cöpleri ama beyfendinin hayali varmis CL kupasi diye.

Radyospor'da dinledim az önce , çok kısa ayaküstü florya girişinde deggetirmişler.

Muhabir : Başkanım Semih yuvaya döndü , taraftar forvet beklerken biraz ters köşe oldu sanki?

Mustafa Cengiz : Bir aslanımız daha yuvasına döndü , bizi layıkıyla yurtdışında temsil etti , kendisi ile gurur duyuyorum.

Muhabir : Forvet transferi geciktiği için tepki olmasından korkuyor musunuz?

Mustafa Cengiz : Neden korkalım , Galatasaray Taraftarı bunlara kafa yormasın , çıkıp maçını izlesin.Herkes kendi işine bakacak.

daha da birşeyler dedi ama anlayamadım , kelimesi kelimesine değil ama bu minvalde birşeyler geveledi..
Hokkali bi kufuru hak etti o zaman

Daha ne diyeyim troller emre falan menajer uydurması. Terimi sizin gibi kişiliklere yedirmeyiz siz burdan yazınca bir şey olmuyor gidin biraz daha ağlayın :ROFLMAO:

Alinti yapiyorsan biraz yürekli ol da cevabi ver verebiliyorsan.

Tutarsizlikta yeni seviyelere ulasiyorsun.

Tesadüf ya tam böyle Terim’e isyan başlıyor tak buradasın. Antu’dan seri geçiş mi yapıyorsun mübarek. Benim futbola bakışım sana ağır gelir boşver sen takıl burada, ona buna sataş. Yabancı aşkınla orgazm yaşa.

Salla benim cevabımı ne yapacaksın sen.

hadi cengiz futboldan anlamıyor, hadi apo mal , fatih hoca niye böyle işlere giriyor anlamıyorum. başlayacam semihine de erayına da

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tesadüf ya tam böyle Terim’e isyan başlıyor tak buradasın. Antu’dan seri geçiş mi yapıyorsun mübarek. Benim futbola bakışım sana ağır gelir boşver sen takıl burada, ona buna sataş. Yabancı aşkınla orgazm yaşa.

Salla benim cevabımı ne yapacaksın sen.
Oo über zeka haklisin Terime isyan baslayinca geliyorum hep. Kafan güzel heralde alinti yapip cevap vermiyorsun. Über zekanla zaman kaybetmek istemiyorsan hic alinti yapmasaydin ki o über zekan biraz inandirici gelseydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt