Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eldeki kadroyu satmaktan bozmekte cekinmeyen yonetim yazilmista şu donem yonetim 2 adam satti 1 tane aldi.
Eksiklik 1 adet kanat. Hoca napti forvet ve stoperin tekini kadro disi birakip istemiyorum dedi. Burada yonetim mi hoca mı daha zarar verdi tartışalim

sende polyannanin gencligini goruyorum hamza. Bir sezonda ayni bolgeye iki tane saglam altyapi oyuncusu yetismesi mucize gibi birsey. Hakkimizi baska mevkilerden kullanalim bence atalay bence patlama yaparsa cok iyi olur

Evet cunku Galatasaray'in oldugu yerde UMUT vardir

Evet benim de belirttigim gibi surpriz olur ama boyle bir sey olacaksa olacagi yer Galatasaray'dir

Günlerdir tartışıyoruz . Şu gelsin su gelse iyi olur diye ama inanin boşa . Bu yönetimin şampiyonluk gibi bir gayesi yok . Su oyuncuyu gönderip yerine şunu alsak şeklinde en ufak bir plan yok . Taraftar baskısından 2 forvet alınacak . Defans Maicon - Semih - AHmet Çalık a yanı Allah a emanet edilecek . Biz taraftar olarak ne kadar üzülsek yok malesef elimizden gelen bisey yok . O Şampiyonlar ligi grubu mesela . Bir daha öyle bir grubu anca rüyamızda görürüz ne oldu . Biz üzüldük . Abdürrahim Bey utandi mi hayır , yüzü kızardı mi nerde

Fener'in acliktan agzi kokuyor Adrien Silva, Juan Mata, Victor Moses falan havada ucusuyor

Kardesim siz gercekten muhim olan seye odaklanin: haftaya Kadikoy'e geliyoruz kupadan elenirseniz sezon biter daha dogrusu kume dusmeme sezonuna doner

Doğru mu bu ?
63884475fe271a76adc1cfcb22db7189.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yönetimde Belhanda out,mariano out olur sadece gelen kimse olmaz. 6 aydır forvet alamadı adamlar.

Boyle olursa gidecekler. Farkindalar. Sirf bu yuzden boyle olmasina izin vermezler diye umit ediyorum. Ha boyle olursa da giderler bu sezon maalesef yanar ama bu hiyarlardan tez vakitte kurtulmus oluruz. Borc da eridigi icin Ali FATINOGLU gibi bizi kurtaracak kisiler basimiza gecme firsati edinir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt