Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 556 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaşı kim sallar kaç senedir kendi pisliklerinde boğuluyorlar. Daha güzel tasarımlar olabilirdi. Sonuçta 4. yıldız ile ilk senemiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nike_Galatasaray_Yilmaz_native_1600.jpg

Bu iyi ama, baya iyi.

Siyah alıcaz demekki, bu yönetimede uymuyor değil simsiyah forma.

Üste olan yıldız için ne hikayeler anlamlar yükledik... bu formalarin tasarimlarini gecen sezon internete dusmustu hatırlarsınız... yani önceden hazırlanan formaların 3 yıldız oluşu ve logo üzerindeki dağılımı bu şekilde 4 yıldızın alınmasıyla firma apar topar bir yıldız eklemek zorunda kaldı ve en uygun olarakta üst kısma yerleştirdiler... bize üstünlük olsun diye üst kısma yerleştirdik falan hikayelerini uydurmasinlar bizim ezik yöneticiler bunuda beceremedi 4 yıldıza özel forma tasarlatamadi onuda geçtim geçen sezon tasarlanan formalarin hiçbir degisiklik olmamasina ragmen neden bukadar uzun surdu... ama buda normal dursun hiç birşey beceremedi ki bunuda becersin...

He he ezik Bayern.

63675F61665F636162665162666B66626B62627B84958195.jpg

yildizlarin birinin ustte olmasi neden bu kadar olumsuz algilaniyor anlamadim, gayet iyi iste. gelecek senelerde yanyana olur muhtemelen fener de 4u takinca

arkadaslar bu yenı formanın şortunu ters giysek çok daha güzel durur gibime geliyor.sarıyla kırmızı,sarıyla sarıdan çok daha iyi olur gibime gelıyor

E madem yıldız üstte olucaktı be arkadaş adama sorarlar 1 aydır 2 aydır ne diye beklettiniz bu insanları allah aşkına ne sponsor var ne başka bişey neden beklettiler sadece şunu çıkıp açıklasın bay wc başka bişey istemiyorum

Bu paylaşım için teşekkürler fikirlerimi degistirmek için yeterli oldu. Haksızlık yapmışım

1000 türlü sebebi var bu yıldız olaylarının falan. Satış artırmak için yapılıyor. Bu sene bu 4 yıldız tasarımı satılacak, seneye de yan yana koyacaklar böylece taraftara satın almak için ayrı bir motivasyon oluşturacak. Forma tasarımlarını her yıl aynı tutarsan çoğu taraftar yeni forma alma ihtiyacı duymuyor. Radikal değişiklikler (mor forma) gibi ne kadar eleştirilse de satış artırmak için yapılan pazarlama hamleleri bunlar.

kuş medyası yine atağa kalkmış gördüler dün poldiyi tırstılar melo gibi karalama kampanyasına başlamışlar lukas podolski konusuna bakın forumdaki

modlar kusura bakmayin vallaha gicikligina yapmiorum ama artik kendimi tutamiyorum yeter artik harbiden hayatdan biktirdilar
lansman icin bile para kalmamis büyük gün diye internet üzere forma tanitimi kekeleyen yönetimin allah bin türlü belasini versin geberin laaaan yavsaklar
dursun senin amina koyim adi götveren kesin bu sidikli kilikli maymunun süper einstein fikriydi onun bunun cocugu
parcali sorta gel ya sümük gibi duruyor rezalet seni baskan secenin de ebenin de pic evladiiiiiiii
sinirden gülme krizi geciriyorum amina kodumun cocugu dursun sonra dünkü jpk aklima geliyor üzerine bunu transfer edenin komisyonlari indirenin allah bin türlü
belasini versin insallah

ss alın hemen. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt