Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu iyi gün Taraftarını Allah bildiği gibi yapsın. Ne kadar karakter yoksunu bunlar ya. Ya Arda'yı istemezler, Ya Terimi istemezler. Kimsiniz la siz kimi istemiyorsunuz? Galatasarayın evlatlarını istememek size mi kaldı? Medyanın gazına gelip bize her türlü mutluluğu hüznü zaferi yaşatan evlatları istememek ne demek ya? Lan ben burda Emre Beleşoğluna bile onca şerefsizliklerinden sonra yeşil ışık yakanı gördüm. Siz kimsiniz ki kalkıp Terim ve Arda gibi değerleri istemiyorsunuz? Nesiniz abi siz ya? Futbol dehası falan mı? Hayatınızda kaç kere Futbol oynadınız, kaç tane resmi maça çıktınız? Kaç kere bu tip ortam gördünüzde bu 2 evladımıza kin besliyorsunuz? Birşeyleri neden hep bu 2 adama maal ediyorsunuz? Bile bile bu Cahillik ne ya böyle! İyice cıvıtık oldunuz. Medya gazlıyor siz hemen zıplıyorsunuz. Vefasız insanlar topluluğu olmuşsunuz. Allah hidayet versin size.

Yabancı sınırı yasalara göre 2020-2021 yılından önce değişemezmiş. Değişmesi için tüm kulüplerin onay vermesi lazımmış, biz onay vermeyeceğimize göre değişim yok, oyna devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yabanci sinirina karsi oldugumuz donemde tektik.
Simdi bjk fb basaksehirde karsi gelir.
Yerli rotasyonlari iyi degil 3 4 sene once ligin tozunu atan yerliler yaslandi.
Bkz.85 jenaraasyonu

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yabanci sinirina karsi oldugumuz donemde tektik.
Simdi bjk fb basaksehirde karsi gelir.
Yerli rotasyonlari iyi degil 3 4 sene once ligin tozunu atan yerliler yaslandi.
Bkz.85 jenaraasyonu

Başakşehir neredeyse Sevilla'yı eleyecekti, 2 sene önce bunu deseler kıçımızla gülerdik. Neyse zaten sınır geri gelirse ligi izleyecek değiliz, o kadar yokluğa düşmedik

Büyüklerden yabanci sinirina onay veren tek Fener olur bence.

Besiktas istemez, bizim de normalde istemememiz gerekir ama sonucta Dursun bu ne yapacagi belli olmaz. Göksel de istemez normalde bence ama o herif TFF baskanligina aday olacak bence o yüzden tavrini degistirebilir. Trabzon baskani da akilli bir adama benziyor o da istemez bence.

Diger kulüplerin ne istedigi ne istemediginin bir önemi yok acikcasi. Yabanci sinirinin gelmesini isteyen Anadolu kulüpleri büyükleri hortumlamak pesinde olduklari isterler ancak. Akli selim bir insan yabanci sinirini istemez, ancak isin ucunda rant ve cikar varsa degisiyor olay.

Eğer tekrar bu soktuğumun yabancı kuralı gelirse, GS'ın birdaha tek bir maçını izlemem. Takip etmeyi de, maç izlemeyi de bırakırım. İçimdeki GS sevgisi bile bu işkenceye ve bu şerefsizliğe dayanmama yetmez. Silerim hayatımdan bütün izlerini.

Besiktas istemez, bizim de normalde istemememiz gerekir ama sonucta Dursun bu ne yapacagi belli olmaz. Göksel de istemez normalde bence ama o herif TFF baskanligina aday olacak bence o yüzden tavrini degistirebilir. Trabzon baskani da akilli bir adama benziyor o da istemez bence.

Diger kulüplerin ne istedigi ne istemediginin bir önemi yok acikcasi. Yabanci sinirinin gelmesini isteyen Anadolu kulüpleri büyükleri hortumlamak pesinde olduklari isterler ancak. Akli selim bir insan yabanci sinirini istemez, ancak isin ucunda rant ve cikar varsa degisiyor olay.
Fbnin de isteyecegini dusunmuyorum
Yerlilerini gorduk ukrayna macinda alayi cop.
2018de ali koc gelecek diyorlar
Yabanci sinirini destekleyecegini dusunmuyorum.

Anadolu kulüpleri baştan karşı adamlar ucuza yabancı alıp rekabet ediyor büyüklerle resmen, isterlerse kendi ayaklarına sıkarlar kenks

Eğer tekrar bu soktuğumun yabancı kuralı gelirse, GS'ın birdaha tek bir maçını izlemem. Takip etmeyi de, maç izlemeyi de bırakırım. İçimdeki GS sevgisi bile bu işkenceye ve bu şerefsizliğe dayanmama yetmez. Silerim hayatımdan bütün izlerini.

Katılıyorum, eskiden Anadolu takımları arasındaki maçları hatırlayanlar hatırlar. 2 dk izlemeye dayanamıyorduk, şimdi onların maçları bile kaliteli geçiyor. Eğer sınır gelirse üzerine para da verseler izlemem bu ligi

Ya bu iyi gün Taraftarını Allah bildiği gibi yapsın. Ne kadar karakter yoksunu bunlar ya. Ya Arda'yı istemezler, Ya Terimi istemezler. Kimsiniz la siz kimi istemiyorsunuz? Galatasarayın evlatlarını istememek size mi kaldı? Medyanın gazına gelip bize her türlü mutluluğu hüznü zaferi yaşatan evlatları istememek ne demek ya? Lan ben burda Emre Beleşoğluna bile onca şerefsizliklerinden sonra yeşil ışık yakanı gördüm. Siz kimsiniz ki kalkıp Terim ve Arda gibi değerleri istemiyorsunuz? Nesiniz abi siz ya? Futbol dehası falan mı? Hayatınızda kaç kere Futbol oynadınız, kaç tane resmi maça çıktınız? Kaç kere bu tip ortam gördünüzde bu 2 evladımıza kin besliyorsunuz? Birşeyleri neden hep bu 2 adama maal ediyorsunuz? Bile bile bu Cahillik ne ya böyle! İyice cıvıtık oldunuz. Medya gazlıyor siz hemen zıplıyorsunuz. Vefasız insanlar topluluğu olmuşsunuz. Allah hidayet versin size.

010-2235.jpg

Yabancı sınırı yasalara göre 2020-2021 yılından önce değişemezmiş. Değişmesi için tüm kulüplerin onay vermesi lazımmış, biz onay vermeyeceğimize göre değişim yok, oyna devam

Aynen öyle bir klüp bile istemezse degistiremiyirsun
Fener zamanında istemedi diye yabancı sınırı artmamıştı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ek olarak Milli takım denen kurum senede 3 maç oynayıp başarılı olacak diye ben senede kupa dahil 40-45 maç çöpleri izlemek zorunda mıyım? Resmen kepazelik. Gerçi sınır geri gelse de daha önce olduğu gibi hiçbir turnavaya katılamayacağımıza eminim

En nefret ettigim taraftar ve insan modelisin.
Azalarak bitseniz keske.
Vefaymis iyi gun taraftarligiymis.
Futbol la bu futbol.
Gunluk dertlerimizden uzaklasmak unutmak icin takip ediyoruz.
Az biraz mutlu olalim diye.
Hayatimiz boyunca calisip kazanamayacagimiz parayi 1 macta kazanan adam icin mi uzulucem.
Vefa duyucam.Umurlarinda degil be gorun artik sunu.Futbolu namus meselesi gibi gormektenn vazgecin.
Oyun bu baska bir sey degil.Sadece oyun.

Ardayı seveyim sana birşey olmasin
33162f97118d0ae4442ba608114e40e5.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt