Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
27ye yeni mi girmiş ??????? 23 Ekim 92de 1 yaşı bitmiş oluyor.. Buna göre parmakla tek tek sayabilirsin. 27 yaşı bitip 28e girdi bu yıl.. 23 Ekim 2019da da 28 bitip 29dan gün alıyor
Şu foruma adam alırken bari 2+2 kaç eder diye soru sorun
Diagne 27 yaşında. Gün alma filan diye bişi yok. 27 yılı doldurdun mu 27 yaşındasın demektir uluslararası literatüre göre. Gün alma filan ilkokul bebeleri için heveslendirme şeysi heveslenme yani :)

Arkadaşlar merhabalar, uzun bir süreden sonra aranıza döndüğüm için sevinçliyim. Dün gece hakikaten çıldırtıcı bir geceydi herkes için. İsmi bizle anılan futbolcuların Football Manager 2019 profil analizlerini gerçekleştirdim. Aşağıda linkte bulabilirsiniz, ayrıca Sigames'e mesaj attım dün gece, forvet özelliklere nefes alsın özelliğini eklemelerini rica ettim. :) Tekrardan merhabalar. Kişisel yorumum ise transfer süreci ile ilgili olarak, eğer bu gece olası bir mağlubiyet alırsak ki yüksek ihtimal bana kalırsa, bu yönetim mümkünse transfer yapmasın arkadaşlar.

Mateta 2 yas daha gencken, Ligue 2 de iyi performans gôsterip Lyona tek 8 milyon elde edebildi. Diallo icin 10 milyom baya abarti geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt