Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olacak olacak... Rahat ol

Galatasaraylı en çok hayal kuran taraftardır !! eğer hayal kurmasaydık xamax gibi o zamanın baba takımlarından birinden 3 yiyip kendi evinde gol yemeden 5 atamazdık !! ben kesin inanıyorum süper yıldız gelecek!! buna dün fazla inanmıyordum ama istifadan sonra umutlandım !! artık kaybolan imajı düzeltmek gövde gösterisi yapmak ve başkanın ben buradayım kimse merak etmesin algısını oluşturmak için yıldız transferi zorunlu hale geldi !!

valla ben de diyorum ki bu twitter ve basındaki bos bos atanları kayıt altına alıp transfer dönemi kapanınca ifşa edelim ki bi daha bu tipleri ciddiye almayalım.

Robben ibra gibi adamlar ile Dursun Paralel evrende bile yan yana gelemez!!
Aynı fikirdeyim ama ısrarla, defalarca yazmış aynı şeyi ve bubtarz Teenage kızlar için facebook, twiter hesapları banka hesabından önemlidir

Kaldıki hasbelkader amcası gerçekten üye ise duymuş olabilir bekleyip göreceğiz bana da inandırıcı gelmese de insan bekliyor işte

Sony Xperia

FM 2015 indirdim. Antrenmanlarimiz otomatikman DENGELI ayarlanmis. Kapattim!

ya o değilde Fifa Manager serisi vardı yılan gibi oyundu, salaklar oyunu geliştirmediler..

EA Sports FM'den korktuda devam etmedi seriyi 2014 yılında kesti. Ulan koskoca EA Sports'un gidip menajerlik oyununda piyasayı Sega'ya bırakması akıl alır gibi değil

Gidiyorlar Fifa'da yok kadınlar futbolu falan bunla ugrasıyorlar. Bu Amerikalılar hakikaten futboldan anlamıyor

Şaka bi yana gervinhoyu 4-5 milyona alirsak buyuk iş basarmis olutuz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya şu futbol şubesi sorumluluğunu bizde yabancı birini getirsek Terraneo gibi

Böyle kulüp mü yönetilir arkadaş hatır gönül ilişkisiyle transfer yapıyorlar

Bıyığını burduğum,uğraşma zaten futbolla falan sen,biz zaten sana sağa sola para saç kulübü batır demedik,adam gibi eksikleri bulup takviye istedik..Sen gittin Sabri Maxi'den iyi çünkü Maxi çok kısa dedin

Oha yeni öğrendim zamanında Gökhan Gönül için 2.5 milyon € istemişler bizden fazla diye vermemişiz

Sonra gitmiş fener 3 milyon €'a almış

vay arkadaş ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt