Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Galatasaray, Hakan Arıkan'a teklif yaptı. 33 yaşındaki Hakan Arıkan oynama garantisi isteyince transfer rafa kalktı (sporx)

he tamam Muslera yi satiyoruz sen gel

Semih = serdar ikiside bizim seviyemizde değiller..banko stoper lazım bize..bursanın en az 25 macını izledim bu sene birşey biliyorum ondan konusuyorum..inş gelmez..daha tecrübeli ve yetenekli adamlar lazım bize semihle serdarla olcak işler değil.
semih yaninda derli toplu bir adamla sag stoper oynadiginda cok ust duzey oynuyor. hakan balta ile bile cok iyi ikili oldular bok atmanin anlami yok

hacılar yalnız şortları bilmiyorumda bizim bu seneki parçalı forma ve siyah forma güzel lan

birde şu 4.yıldız yanyana olsaydı yılan gibi olurdu

2GOY5Ik8.jpeg

Bir senaryo düşünün. Avrupa'dan iki takım Sneijder ve Burak'ı istiyor. Ve mantıklı sayılabilecek teklifler yapılıyor ikisine. Mesela Burak için 7-8 milyon , Sneijder için ise 15 milyon civarı bir teklif var. Aralarındaki kalite farkına doğru orantılı bir fark bu fiyatlar diye düşünüyorum. Sizce Hamza Hamzaoğlu'nun tavrı nasıl olur? Ben size söyleyeyim, eğer itirazınız varsa benim cevabıma lütfen söyleyin.

Burak için gelen teklifi reddeder. Burak gibi oyuncu 15 milyondan başlar der ve evladımız muhabbeti yapar. Gol kralı olmasından dem vurur.

Sneijder için ise gelen teklifi kabul eder. Maddi durumun sıkıntısını ve böylesi bir teklifin reddedilemeceğini anlatır. Hatta Sneijder'in yıllık ücretinden kurtulmanın da maddi faydalarından bahseder.

Yanlışım var mı?

Var.Kimse kalkıpta Bu saaten sonra Burak için 5 m eurodan fazla vermez.
Şınayder içinde taş çatlasın 7-8 e teklif gelir. Zaten kulüb ne kadar göndermek istesede futbolcu gitmem derse olay kapanır. Bu 15 miş 8 miş farketmez.

eyvallah yanlışları eleştirelim ama varsayımlar üzerinden insanları yerin dibine sokmayalım.

Ben diyorum ki Bu gözler sezona muhteşem başlkayan ard arda transferler yapan Rijkard döneminide gördü.
Mancini gibi Ocak ayında bütçenin yettiği kadar adam aldın. Ama sonuç ortada.

Ne olursa olsun öyle yada böyle bu adam bu sene bizi şampiyon yaptı..
Bırakalım kendi kadrosunu kendisi kursun. Sportif başarısızlıkta zaten gidecek.
Çöp topluyor ama diyeceksenizide emin olun Mancini döneminde toplanan çöpler kadar yığılmaz.

Var.Kimse kalkıpta Bu saaten sonra Burak için 5 m eurodan fazla vermez.
Şınayder içinde taş çatlasın 7-8 e teklif gelir. Zaten kulüb ne kadar göndermek istesede futbolcu gitmem derse olay kapanır. Bu 15 miş 8 miş farketmez.

eyvallah yanlışları eleştirelim ama varsayımlar üzerinden insanları yerin dibine sokmayalım.

Ben diyorum ki Bu gözler sezona muhteşem başlkayan ard arda transferler yapan Rijkard döneminide gördü.
Mancini gibi Ocak ayında bütçenin yettiği kadar adam aldın. Ama sonuç ortada.

Ne olursa olsun öyle yada böyle bu adam bu sene bizi şampiyon yaptı..
Bırakalım kendi kadrosunu kendisi kursun. Sportif başarısızlıkta zaten gidecek.
Çöp topluyor ama diyeceksenizide emin olun Mancini döneminde toplanan çöpler kadar yığılmaz.

Cidden oturup konuşacaktım farklı görüşlerle ama 29 yaşındaki Biglia için 20 milyonların konuşulduğu piyasada sadece ama sadece Hamza'yı savunmak için Sneijder'e 7-8 verirler diyen biriyle bu muhabbete girmeyeceğim. Sadece iyiliğiniz için golf sporuna yönelmenizi öneririm.

Mancini'den nefret eden biri olarak son cümlenizle ilgili hiç konuşmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt