Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 458 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekin Ayaz sezon sonu için Yusuf Bilal Mohammed yazmış :D Dediğim gibi yazın istemiştik olmamıştı. Yine sezon sonu için istiyormuşuz. Diğerlerine pek güvenmeyin. Ribery ismini yazan iki duyumcu vardı geçen sene. Çoğu kişi tanımaz uacellat ve Ekin. Cellat hesabını kapatıp gitti zaten. Güvenebileceğimiz tek duyumcu Ekin gibi duruyor şu an.

DTiCLrLWkAApIq5.jpg

Uyuyormusuz gibi cek panpa.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Uyuyormusuz gibi cek panpa.

Hamzaoglu döneminde devre arasi 3-4 transfer beklenirken transfersiz kapatmistik

A.Madrid maçı öncesi ne video ne de teknik analiz yapmayan teknik adam tanesi..

Oyunculara verdiği taktik,Griezmanı tutun kafi.Sanki mahalle maçına çıkıyor koca Galatasaray.Sonrasında da malum son.

Yetersiz yeteneksiz,kısıtlı bir teknik adam.Bi daha yolu düşmesin Galatasaray'a

A.Madrid maçı öncesi ne video ne de teknik analiz yapmayan teknik adam tanesi..

Oyunculara verdiği taktik,Griezmanı tutun kafi.Sanki mahalle maçına çıkıyor koca Galatasaray.Sonrasında da malum son.

Yetersiz yeteneksiz,kısıtlı bir teknik adam.Bi daha yolu düşmesin Galatasaray'a

Reis naptin yaw

Sadece hatirlattim belki transfer yapmadan kapatiriz transfer dönemini

Reis naptin yaw

Sadece hatirlattim belki transfer yapmadan kapatiriz transfer dönemini

Galatasaray'a emek verenlere sevgimi de diri tutarım,hıyanet edenlere kinimi de.

Hamza bitik yitik bir teknik adamdır.Takılsın köfteci ramizde.

nete ancak girebildim.Bugüne kadar ona sahip çıkan nadir insanlardan biriydim.

Artık bitti.Ona istanbulu zehretmezsek,bu da bizim ayıbımız olsun.Şeref yoksunu hain köpek.

Bir insan,para için nasıl Galatasaray'ı karşısına alabilir?Nasıl satabilir?Hiç mi içi sızlamaz?

Bu nasıl bir bizanslıktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt