Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bakiyorum da yine baya gaza gelenler var burada
apo da gelecek hafta cikip piskin piskin dransferleri yaptik artik sira teknik heyette der
yönetim sonuna kadar protesto edilmelidir
ciktiklari her canli yayinda sindirilmeli ve susturulmalidir
bunlara bu saatten sonra destek veren herkes gsnin iyiligini düsünmüyordur benim icin

Mustafa ile ilgili şüphelreim vardı özellikle maliyetinden dolayı ama konuşulan rakamlar gayet makul ve kötü çıkarsa 1.5 sene sonra almayız ben fitim valla her türlü win win

Bişey soracam zorunlu opsiyonla oyuncu aldığımızda bu döneme yansıyor ya sattığımızda da yansıyor mu? Belki diagne zorunlu opsiyonla gitmiştir buna güvenip irfana uğraşıyolardır. Yoksa irfanı zaten almak mümkün değil oyuncu satmadan

Bişey soracam zorunlu opsiyonla oyuncu aldığımızda bu döneme yansıyor ya sattığımızda da yansıyor mu? Belki diagne zorunlu opsiyonla gitmiştir buna güvenip irfana uğraşıyolardır. Yoksa irfanı zaten almak mümkün değil oyuncu satmadan
Zorunlu ise bu döneme yansıyor.

Onun için opsiyon koyuyoruz.

Alırız ama ffp'ye yansımasın diye opsiyonlu koyuyoruz.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Cash para veremiyoruz ama Zamalek bizi tercih ediyor.

Newcastle sözlesmesi devam eden oyuncusunu ücretsiz gönderiyor.

Bizim yönetime 1 gram güvenmiyorum ama bu transferler olursa Newcastle ve Zamalek'i Istanbul'da agirlamak lazim.

Yansıyor evet o dönem satmış gibi gözüküyor

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Umarım zorunludur o zaman çok çok iyi olur

Yeni konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt