Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 456 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncu satmadan bonservis ödeyerek kaliteli transfer zor gibi duruyor. Bir tane adam satsak her şey daha da kolaylaşacak. Namlunun ucundaki Gomis şu anda.

Ama aslında Belhanda'nın ciddi bi piyasası var, umarım iyi bir teklif gelir de satarız.
Bize geldiğinde de söylemiştim, bu herifin her daim piyasası var. Biraz kıpırdasa zaten Çin ve Arap kulüpleri sıraya girer. Yani bunu alacak bi enayi yoktur vs tarzında aylardır dalga amaçlı yazıyoruz da çok gerçekçi değil o sav bence.

Kişisel nefretlerimizi bir tarafa bırakıp mantıklı düşünürsek, Belhanda'yı bu uçan piyasada 28 yaşında yok pahasına satalım yaklaşımı doğru değil. Çünkü dediğim gibi bu adamın her daim piyasası var.

Belki taşlanacağım ama, bu adamın en fazla edeceği 4M iken biz 8M verdik yaklaşımını da mantıklı bulmuyorum. Eğer piyasa delirmemiş olsa, bu sav doğru olurdu. Ama artık hiç kimse para edecek oyuncusunu ucuza bırakmıyor. Nice'de iyi bir sezon geçirmiş piyasası olan bi adamı Kiev enayi mi 4M'a bıraksın şu piyasada. Dolayısıyla, aldığımız dönem de söyledim. Biz Belhanda yerine bu paraya çok iyi bir 8 numara alabilirdik ve tutup tutmama ihtimali belli olmayan bi adama bu parayı ödememiz hataydı. Lakin Belhanda'da karar kıldık. Beğenmesek de, almamız hata olsa da ederi bu kadardı bu adamın. Kimse silah zoruyla aldırtmadı. Kiev birine iteleyecekti, o da biz olduk.

Eğer tahmin ettiğim gibi sat-al maddesi yoksa özellikle bu yıl endişelecek hiçbirşey yok.Yalnız UEFAya helal olsun.Adamlar gerçek Galatasaraylı gibi bizim genel kurulun yapamadığı "kazandığından fazlasını harcayamazsın" diye karar almışlar.Keşke 4 yıllık değil de 44 yıllık olsa.Bu ceza değil bildiğin ödül.Ödül derken taraftara ödül ama genel kurula ceza olmuş.
-20 milyonluk zarara gelirsek,farazi bir gelir gider tablosu yapalım.
Gelirler
35 milyon Uefa
25 milyon lig tv
30 milyon kombine vip loca
10 milyon sponsor
4 milyon Telles
2 milyon store

=106 milyon

Giderler
65 milyon maaş
5 milyon genel giderler
30 milyon faiz?

=100 milyon? veya 70 milyon
Kötü senaryoda hala 6 milyon kardayız fakat banka faizleri giderlere giriyor mu bilmiyorum.
Lig tv-Kombine gelirlerini bir nevi örnek olarak yazdım.Belki daha fazladır veya azdır.Tam gelirimiz ne kadar bilen var mı?

rdvOFP0.jpg

Bizim 30.11.2017 Tarihli Mali Tablolar göre tahmini gelirler ve giderler. Yani sampiyon olsak bile zarar yapiyoruz diye planlamis Dursunun ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt