Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 406 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kulube ya parali bi baskan getirin yada gidin satin cinlilere araplara ruslara nereye satiyorsaniz satin yoksa bu kulup bu borctan felan kurtulamaz. zaten her gelen borc ustune borc yapiyor. millette bikti artik her sene ayni seyleri duymaya (paramiz yok, kiralik oyuncu bakiyoruz, bedava vs vs) simdi bi kac sene sonra cengizin yerine baskasi gelecek oda cengize bok atip duracak yeniden ayni seyleri yasayip duracaz

Merak ediyorum GSC forum ne zaman paralı başkanin cebindeki paranin UEFA nezdinde senin borcunu azaltamayacagini sadece işi bilen disiplinli bir başkanin borcu azaltabilecegini ogrenecek acaba ??

Sen kulup olarak kar edemezsen isterse Bill gates baskanin olsun tum borcu kapatsin yine ceza alirsin.

Sapla samani karistirmayin artik.

bu kulube ya parali bi baskan getirin yada gidin satin cinlilere araplara ruslara nereye satiyorsaniz satin yoksa bu kulup bu borctan felan kurtulamaz. zaten her gelen borc ustune borc yapiyor. millette bikti artik her sene ayni seyleri duymaya (paramiz yok, kiralik oyuncu bakiyoruz, bedava vs vs) simdi bi kac sene sonra cengizin yerine baskasi gelecek oda cengize bok atip duracak yeniden ayni seyleri yasayip duracaz
Katılıyorum.Galatasaray Başkanı fark yaratmalı.Bireysel bağlantılarını kullanmalı,bir şekilde klübe sponsor çekmeli.Ndiaye,Rodriguez,Gomis bunları satarak ben de başkanlık yaparım.Galatasaray başkanlığı bu kadar ucuz olmamalı.

haftalarca Nagatomonun arkasindan kosmaya gerek yok bence

umarim alternatif isimlere de bakarlar

carole205086180859a86599dbf42.jpg

Felipe ANDERSON'u cebine sokan Lionel'e bir sans verilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt