Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.NOT: 10.000 mesajdan sonra konu yenilenecektir.
 
Cevap: Transfer NöbetiBu topicte Demba Ba'nın gelmesi dileğiyle :happynew:------------------

Reklam alınır

------------------
 
Cevap: Transfer NöbetiAskın Ates ‏@AskinAtes29Son olarak'ta ; yarın yerli çıkartması var yurtiçin'de . Bence sonuç alınma ihtimali yüksek... Tahminim bu yönde. Yarın bakarız o durumaCaner İşbeğendiren ‏@Caner_isb
Egemen Korkmaz'a, "Hayır" diyecek bir Galatasaray taraftarı düşünemiyorum! Eğer olursa, yerli transferde çok önemli bir adım atılmış olur...Caner İşbeğendiren ‏@Caner_isbÜcretinde indirime gitmek istemeyen başarılı savunma oyuncusu Egemen Korkmaz'ın, Beşiktaş kulübünden bonservisini istediği ortaya çıktı!

Sakın Egemen'i alarak bir ters köşe yapmayalım?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt