Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

the king of the managers bülent tulun yine ortalığı karıştırmış diyorlar..adnan sezgin önceki yönetimin sonunu hazırladı, bu da bu yönetimin başını yiyecek...lan git artık git düş yakamızdan

Bu arada Oktay Mahmuti hakkında birşey öğrendim, belki siz biliyorsunuzdur ama; Adam soyunma odasında yönetime ana avrat küfür ediyormuş, bu da yönetimin kulağına gitmiş, buna rağmen anlaşmaya çalışmışlar bu sefer senelik 1.400.000 dolar para istemiş..

Ayrıca şahsen Lütfü Arıboğan'a çok sevindim. Kendisi Ergin Ataman'ın ağabeyi gibidir, ilk iş veren insandır. Ben yakın zamanda bir Ergin Ataman olayı bekliyorum. Mahmuti denen arkadaş da başlamış fener ile görüşmeye, ama ona o kadar para verirler mi bilmem.

O haber yalan abi.Yalan değilse bizim yönetim omurgasızmış ki kendilerine söven bir hocayla 3'ün 5'in pazarlığını yaptılar bunca zaman... Taraftarın basketbol şubemizden bile çok sevdiği bir adamı sorgusuz sualsiz kovunca böyle haberle servis ettirmek gerekbiliyor tab.

Bulent Timurlenk ‏@timblnt

Hamit'in Galatasaray'dan istediklerini Anzhi ya da Katar verir mi, bilemedim: 4 milyon Euro garanti+ maç başı+ kupa bonusları.

Riva'nın tapusunu da hamite verelim rahatlasın

Bu arada Oktay Mahmuti hakkında birşey öğrendim, belki siz biliyorsunuzdur ama; Adam soyunma odasında yönetime ana avrat küfür ediyormuş, bu da yönetimin kulağına gitmiş, buna rağmen anlaşmaya çalışmışlar bu sefer senelik 1.400.000 dolar para istemiş..

Ayrıca şahsen Lütfü Arıboğan'a çok sevindim. Kendisi Ergin Ataman'ın ağabeyi gibidir, ilk iş veren insandır. Ben yakın zamanda bir Ergin Ataman olayı bekliyorum. Mahmuti denen arkadaş da başlamış fener ile görüşmeye, ama ona o kadar para verirler mi bilmem.

az bile yapmış bjk serisinde resmen hakemler tarafından doğranırken yöneticiler seslerini çıkarsaydı belki şampiyon olacaktık...geçen sene de aynısı olmuştu...

O haber yalan abi.Yalan değilse bizim yönetim omurgasızmış ki kendilerine söven bir hocayla 3'ün 5'in pazarlığını yaptılar bunca zaman... Taraftarın basketbol şubemizden bile çok sevdiği bir adamı sorgusuz sualsiz kovunca böyle haberle servis ettirmek gerekbiliyor tab.

yalan değil, basketbol şubesinde yönetimde ve oyuncu olan bir sürü insan tanıyorum.

Sana şu kadar söyliyim, Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en sevilmeyen adamı kendisi. Ne oyuncular ne yönetim kimse sevmiyordu Oktay hocayı. Sadece taraftar seviyor diye tutuyorlardı takımda.

Böyle birşey de yok oyuncular tapıyordu Oktay HOCA'ya. Ayrıca hoca öynetimle görüşüp hakemler bizi doğruyor birşey yapmayacakmısınız diyor o habere göre bizimkilerde triplere giriyor hakemleri de yen biilmem ne diye bizim yönetim basketboldan anlıyorsa adam değilim basketbolda hakem ne isterse o olur bunu bilmiyor sanırım yönetim.Oktay hoca sövdüyse de hakkıdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt