Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 1726 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

--------------muslera---------

ebuoe----- semih--- danny---- hakan

----------------ceyhun----------------

---------okan----------selcuk-------

----mertan--------------------assaidi

---------------elmander--------------

bence turkiye ligi için güzel bir kadro şampiyonlar ligi maçlarından sonra tabii ki gönlümden geçen bir kişiyi araya sıkıştırdım :)

fatih terim şans vermiyormuş güleyim barii

ahmet yıldırımı hatırladınızmı???

kim diyordu bu adam üst düzey oynar filan. sonuçta görev adamı uefa finalinde ilk uzatmasında bile oynadı..

fatih terim istikrar arar.. istese kewell de tutardı ne olacak ama oyuna girdiğinde çıkanı aratmayacak bir kadro istiyor..

direk 11 oynayacak yedek varmı??? ceyhun-yekta. alper niye olmasınn..

ben size şunuda söyleyim selçuk 2 sene sonra burda olmaz avrupaya gitmek ister...

Bana öyle geliyor ki Arshavin gelecek, başkan geçenlerde açıklamıştı gelmesi için çalışıyoruz diye. Siz ne düşünüylorsunuz, bir kere daha sormuştum bir iki kişi leş, bitti tarzında konuyu kapatmıştı. Hakikaten bitti mi, Baros gibi işe yaramaz mı bu adam, izlemedim bilmiyorum.

@melihsabanoglu gunaydın abı dun gece Arshavın kap 'a dustu sonra cekıldı kap bıldırı fotoları mevcut bılgın var mı bı arastırsan

demişler sonra araştırdım bunu buldum.

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada İngiltere Ligi takımlarından Arsenal FC'nin profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin için resmi görüşmelere başlanmış olduğunu bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş.'nin açıklaması şu şekilde:

Arsenal FC profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin'in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır.

Galatasaray Sportif A.Ş

cok isterim, elbette istemeyenler vardır ama Arshavin i ben cok severim keşke gelse dedigim bir futbolcudur, begenmeyenlerinde fikrine saygı duyarım, büyük ihtimalle yaşından ve gecen sene oynamamış olmasından istenmeyecek. bana göre kondisyon cok iyi bir kamp dönemi ile elde edilir. yaşı için 2 sene oynasa o zamana kadar her türlü bir yedek buluruz

@melihsabanoglu gunaydın abı dun gece arshavın kap 'a dustu sonra cekıldı kap bıldırı fotoları mevcut bılgın var mı bı arastırsan

demişler sonra araştırdım bunu buldum.

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada İngiltere Ligi takımlarından Arsenal FC'nin profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin için resmi görüşmelere başlanmış olduğunu bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş.'nin açıklaması şu şekilde:

Arsenal FC profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin'in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır.

Galatasaray Sportif A.Ş

Fake.

Arshavin'in tam adini yazmamislar, Arsenal de yanlis.

Andrei Sergejewitsch Arschawin

Arsenal Football Club,

böyle olmasi gerekirdi.

Bana öyle geliyor ki Arshavin gelecek, başkan geçenlerde açıklamıştı gelmesi için çalışıyoruz diye. Siz ne düşünüylorsunuz, bir kere daha sormuştum bir iki kişi leş, bitti tarzında konuyu kapatmıştı. Hakikaten bitti mi, Baros gibi işe yaramaz mı bu adam, izlemedim bilmiyorum.

Bitmiş değil Arshavin. Hala iyi oynuyor. Tek sorun, 60. dakikadan sonra oyundan düşmesi. Çabuk yoruluyor.

Bu arada o KAP bildirimi olsaydı gazeteler yazardı. 1 saniyeliğine bile girilmiş olsa...

Eeee? Tatil yapmasın mı herif? Bütün sene çalıştı, tatil yapmak hakkı şimdi. Sercan da her gün fitness resmi paylaşıyor. Saçmalığa bak yahu :eek:

Ayrıca Okan orta saha oyuncusu.

Ya tamam yapsında. Çolaktaki son maçlardaki düşüşü farketmedinizmi? Lig bitiminde saçma sapan bir kırmızı kart görmedimi? Lig biteli kaç hafta oldu,adam bir gün şöyle bizi sevindirecek güçlendirme hareketleri falan fotoğraf yok..Tatil tamamda çokta soğumamak lazım..Assaidi ve Hamit,Alper gelirse kadro dışı kalabilir Emre.

Adamda bir Arda Turan havası var ya.

Euro 2012'de kesinlikle bitmediğini gösterdi.Sadece 90 dakikayı çıkaramıyor.

Var mı ötesi ?

Var mı bu kadar savaşacak birisi ?

Var mı kimyası bu kadar uyacak birisi ?

[video=youtube;U5ronuXejko]https://www.youtube.com/watch?v=U5ronuXejko&feature=related[/video]

Murat Demirci ‏@Muratim19

Dun gece kap'a yapilan bildiri. Bugun adim adim arshavin haberleri insallah :)

Yanıtla Retweetle Favorilere ekle

4 sa Umut Sakarya ‏@werdervermez

@bariscenkakkaya abi günaydin arshavin bu gece kisa bir süre kap'a bildirilip geri cekolmis abi..bir bilgin var mi?

--------------muslera---------

ebuoe----- semih--- danny---- hakan

----------------ceyhun----------------

---------okan----------selcuk-------

----mertan--------------------assaidi

---------------elmander--------------

bence turkiye ligi için güzel bir kadro şampiyonlar ligi maçlarından sonra tabii ki gönlümden geçen bir kişiyi araya sıkıştırdım :)

doğru düzgün transfer yapmadık ama engin yine de yedek ha ? gülerim anca

yalnız beyler

eğer transfer olacaksa 1-2 saate kadar belli olur. nede olsa başkan eli boş gitmek istemez... bugun transfer olmazsa yandıkk :)

2 gün içinde 4 futbolcu hayaldir bence..

assaidi-melo

alper

hamit diyorum

suarez benim istediğim tabi kampa kadar yetişir..

Arshavin in umursamaz tavırları form durumundan çok daha kötü Rusya elendiğinde elenmemiz bizim değil sizin sorununuz demişti medyaya nasıl bir mantıktır...aynı zamanda rusya liğinde bile varlık gösteremedi arshavin dükkanı kapatalı çok olmuş freii tercih ederim aşama kaydedebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt