Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bu sene, Sampionlar Liginde, kimler ceyrek finale kadar gelebilmis?

Marseille

Apoel Nikosia

Benfica

Biz bu takimlar ile kafa, kafaya oynariz

-------Hakan Arıkan ------

S.kurtuluş --- bilica --- almaguer -- M.Hanefi

Serdar Özkan ----Hürriyet---M.Sarp --Tello

-----Lukunku ------Cenk İşler

hayalimdeki kadro

Özetle kötü kadromuz yok, sabırsızlanmaya gerek yok. Galatasarayın oldugu her yerde umut vardır. Bu takım Victoria, Fleurqin, Perez, Niculescularla Ceyrek Final kapısından döndü. Önemli olan takım olabilmek, ve takım oyunu oynayabilmek. Ve biz geçen sene bu yoldan dev adımlar attık. Ben Başkana da, yönetime de Fatih Terime'de bütün oyuncularımıza sonuna kadar güveniyorum. Yürüyedur GALATASARAY !!! iyigeceler renkdaşlar...

Valla Renkdaslar sizlerden OZUR DILIYORUM. Birkac sayfa geriye gidince sizlere hak veriyorum. Dediginiz kadar varmis, sikeci kuslarla dolmus burasi.

Birde tahrik etmeye calisiyorlar, YERSEN!

O degilde Engin´i begenmeyenler futboldan fazla anlamiyorlar cok net.

Transferleri felan hepsini bi yana birakin.

Su an türk oyuncularin arasinda bence en iyi "üretgen" oyuncusu Engin´dir.

Arda´nin hizli ve cevik versiyonu.

Töre´nin kafasini kullanan versiyonu.

Sercan´in genel olarak daha iyi versiyonu.

Hamit´in her yönden daha iyi versiyonu.

Baska dogru dürüst futbolcu yok zaaten ülkemizde.

Gecens sene önünde bi ölü Baros,yaslanmis bi Necati (hernekadar katki sagladiysa) ve bi yardimci forvet olarak oynayan bi Elmander vardi.Ve diger kanatta Emre Colak gibi daha genc,tecrübesiz bi ORTA SAHA OYUNCUSU vardi.

Assaidi ve iyi bi forvet gelirse Engin´in istatiksel olarak ne yapacagini herkez görecek.

Zaaten bu senede Selcuk´dan sonra en cok assist yapan oyuncu Engin olmasi gerek.8 assist fln yapti yanilmiyorsam ve hepsi birbirinde güzel.

Topal mi Gerrard mi deseler. Topal diyerim, düsünmeden. Türk oldugu icin. Ayni tip ve yetenek'de oyuncular.

Topal alalim derdim, ama Melo-Selcuk ikilisi masallah cok iyi.

Elmander de Umut da bitiricilik konusunda saç baş yoldurabilecek forvetler. İyi bir bitirici forvet olmadan bu takım gruplarda 3-4 golü geçemez. Emre kesinlikle bu sezonki haliyle şampiyonlar liginde oynayamaz. Engin mücadeleci tamam, ama mücadele her şey değil. Oyun görüşü ve yetenek de gerekiyor. Engin Türkiye'de ortalamanın üstünde bir performans göstermiş olabilir, ama avrupada yeterli olmaz. Diğer futbolculara lafım yok zaten kanatlar ve forvet dışında transferde beklenmiyor.Fakat bu takım hücum hattı kesinlikle gruptan çıkmak için yeterli değildir olamaz da.

İşte bu yoruma tamamen katılıyorum.Bitirici öldürücü bir forvet lazım bice.Boylu poslu olursa bide ne ala.Emre fizik gücü yüklemeli eğer iyi bir fizik gücüne sahip olursa olduğu an 20 milyon € luk bir adam olur.Engin bence bu sezon tavan noktasını gösterdi çok iyi niyetli ama CL için daha fazlası gerek.Defans bloğunda çok sorun görünmüyor.Sol bek alınırsa fena olmaz ama aman amanlık bir durum yok.Kanatlar ve bitirici bir forvet bu takımın olmazsa olmazıdır.

Mehmet Topal iyi niyetli bir oyuncu ama kapasitesi sınırlı. Emre, Aurelio katkısı beklemek hayal. Birde ister istemez daha gecen sene La Ligada oynuyordum havasıda olacak buda bir başka negatiflik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt